• Неодамнешно
Тесни Афро Откачен Човечка Коса 2 Снопови од 8 Инчи, 1oz Секој. Природната Боја за Екстензии за Црни Жени и Други. Идеална за Правење Dreadlocks и Косата Пресврти. (1b-Оф Црна)

Тесни Афро Откачен Човечка Коса 2 Снопови од 8 Инчи, 1oz Секој. Природната Боја за Екстензии за Црни Жени

Buyers rating:
DEN 790.80

Количина на стоки

Можете да креирате locs или dreads и поправка на вашиот сопствен locs со 100% човечка коса на афро откачен. 100% Човечка коса, CAPILLI ТЕСНИ АФРО ОТКАЧЕН ЧОВЕЧКА КОСА во многу висок квалитет снопови.Косата е 8 инчи долго.Ќе добиете ДВЕ снопови во секоја цел.Ова е вашата подобро купи која ви овозможува да се направи повеќе за помалку.ТЕСНИ АФРО ОТКАЧЕН идеална за правење на прекрасни екстензии, голема потрага deadlocks, и многу привлечна коса пресврти.Сега вие или некој што го сакаш може да има комплимент добивање коса сте се сакаат.Одлично за замена на она што може да се користи сега.ДОБИЕТЕ 4 до 5 СНОПОВИ на 1oz парчиња, за да се создаде ЦЕЛОСНА шеф на косата 8" долго кога се протегала.Нашите клиенти ја сакаат оваа косата велејќи дека тие се одлични резултати.Имаме многу за враќање клиенти кои инсистираат на ништо помалку од нашите Capilli Тесни Афро Откачен.Дополнителни боење и обработка не е препорачливо. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање гарантира ова брзо ќе стане вашиот омилен без ризик купување.Едноставно се врати неотворена и неискористени.Можете да креирате locs или dreads и поправка на вашиот сопствен locs со 100% човечка коса на афро откачен.100% МЕКА ПРИРОДНА ЧОВЕЧКА КОСА сјае и се движи како вистинска коса.Тоа совршено се совпаѓа со текстура на вашата коса ви дава неверојатно реални изглед.Луѓето ќе се смета дека тоа е твое.Оваа коса е многу меки и да се чувствува добро против вашата кожа.Луѓето се ќе љубов убава, природен начин да се погледне!ТЕСНИ АФРО ОТКАЧЕН ВО ЦРНА ПРИРОДНИ или избере нашиот многу фини off-црна боја.Ќе добиете ДВЕ Снопови во секоја цел.Се водат оваа косата надвор и мерки за целосна 8 инчи.Ова е идеална за прекрасен изглед на екстензии, dreadlocks, и супер убаво коса пресврти.Ако сте стилист, ова косата ќе се подобри својата игра и возбуда вашите клиенти.Ако сте го прави коса стилови за пријатели, тие се случува да се биде пресреќен со тоа како тие изгледаат кога го користите овој врвен квалитет човечка коса.ДОБИЕТЕ 4 до 5 СНОПОВИ за целосна главата.Благодарение на 2 дарежлив 1oz снопови во секоја цел, целосна главата ќе биде далеку повеќе прифатлива.И нема да се жртвува било кој квалитет со заштеди.Ние само го користите 100% вистински човечка коса без спојници или замени.Оваа коса изгледа и се чувствува подобро за подолго време. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање гарантира ова ќе биде вашата најдобра залог за префинета без ризик купување.Многу луѓе се порибување на горе на 4 или 5 снопови за целосна главата на косата.ПОБРЗАЈТЕ И да се КУПИ СЕГА додека имаме нова пратка во парк.Овие направи многу ценет дар за пријателите, семејството и колегите.Различни бои се достапни кои се движат од црна до русокоса.Тие се 100% човечка коса сепак, било каква дополнителна боја или преработка НЕ е ПРЕПОРАЧЛИВО.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Omars HK1000 Централна Правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Omars HK1000 Централна Правосмукалка

HK1000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Произведено во САД Мотор : 5.7 УЛТРА 2

DEN 1437.60
Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По�

DEN 6276.48
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Престој за цел преку висок интен�

DEN 1308.00