• Неодамнешно
XFY Преносни Перење Кошница со Отстранлив Мрежа Лагер, Подредени Перење Када за Бања, Спална соба, ученичкиот дом, Стан, Облека за Складирање

XFY Преносни Перење Кошница со Отстранлив Мрежа Лагер, Подредени Перење Када за Бања, Спална соба, ученичкиот

Buyers rating:
DEN 767.76

Количина на стоки

Мултифункционален : облека, дребулии и играчки за складирање кошница која е совршен прилог на една соба со многу простор за складирање на кадифен играчки и за чување валкана облека или крпи.Висок квалитет на материјалите : се направени од издржлив Оксфорд ткаенина и еколошки ЕВА.Со добра поддршка.Подебели рачки за повеќе отпорност на абење и трајност.Осигурува подолго производ живот.Издржливи : нашата облека и дребулии складирање кошеви се доволно силни за да се справи со секојдневна употреба помеѓу соби и облека, додека се во можност да се справи со тешки товари.Така можете да го користите нашите складирање кошници со доверба.Удобен и перат : машина перат, преносни и количка.Кога станува валкано, тоа е совршено рака мие или машина мие со благ детергент!Но, ве молиме да не го користите машина за сушење алишта.Погоден сценарија : може да се стави тоа во вашата бања, спална соба и никаде на друго место.Тоа ќе ви помогне продавница сè и да ја задржите вашата соба уредни и чисти.Чување на разни items Wardrobe : ремени, облека, чорапи, капи, ties Living соба : книги, далечински контроли, Цд-а, tabletop игри, закуски, списанија, tapes Bathroom : ткива, toiletries, hairbrush, фен, facemask Family соба : играчки, полначи, паричници, копчиња, додатоци, полнети animals Laundry соба : детергент, прашок за перење, алишта, rags Others : крпи, маски, спортски equipment Spec.Име. 3 прегради мрежа drawstring со тркала и челична рамка валкана облека basket Material : 600 D Оксфорд ПВЦ обложени ткаенина, 10*19 MM рамна цевка со алуминиумска рамка, мрежа drawstring, 4 fiberglass прачки за support Product големина на : 33*33*52 (CM)Укината големина на : 33*33*3(CM)Пакување листа.1*чување кошница.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна

СИМПАТИЧНА СТИЛ : бебето храна контејнери имаат светли бои и слатки форми, кои се лесно да се привлечат б

DEN 991.20
Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По

DEN 6276.48
Whitmor Rattique Мала Полица Tote Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Whitmor Rattique Мала Полица Tote Сива

На цврста конструкција со издржлива метална рамка и полиетилен пластична здрав.Вграденво не ' рѓосувач

DEN 373.68