• Неодамнешно
FCYIXIA Заштита на Животната средина корпата за Ѓубре од Домаќинството Ѓубре Може да Ѓубре Може да Жлезда Ѓубре Може да Кујна Ѓубре Може да Бела

FCYIXIA Заштита на Животната средина корпата за Ѓубре од Домаќинството Ѓубре Може да Ѓубре Може да Жлезда Ѓубре

Buyers rating:
DEN 1830.24

Количина на стоки

Едноставен и мека, удобен и практичен, еколошки домаќинство ѓубре лименки со капак.Боја : бела корпата за ѓубре; простор за складирање може да се задоволат секојдневните потреби; употреба ѓубре може да се заштити животната средина.Материјал : ПП + дрвени капак.Големина : 22 * 18 * 24cm.Уникатна текстура на флип е омекнат, мазна и брус-бесплатно.Едноставен и мека, удобен и практичен, еколошки домаќинство ѓубре лименки со капак.Боја : бела корпата за ѓубре; простор за складирање може да се задоволат секојдневните потреби; употреба ѓубре може да се заштити животната средина.Материјал : ПП + дрвени капак.Големина : 22 * 18 * 24cm.Уникатна текстура на флип е омекнат, мазна и брус-бесплатно.Многу погодна за дневна соба, спална соба, кујна, бања, перална, под маса/контра/потоне или на места со ограничен space Packing : ѓубре X1 (без било какви други предмети) (производот не содржи батерии)Само продаде главни производи, не други productsnotes : Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна

СИМПАТИЧНА СТИЛ : бебето храна контејнери имаат светли бои и слатки форми, кои се лесно да се привлечат б

DEN 991.20
Omars HK1000 Централна Правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Omars HK1000 Централна Правосмукалка

HK1000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Произведено во САД Мотор : 5.7 УЛТРА 2

DEN 1437.60
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Престој за цел преку висок интен

DEN 1308.00