• Неодамнешно
Безжичен Сет За Во Автомобил Музика На Аудио Приемникот Универзален Адаптер Авто Помошен

Безжичен Сет За Во Автомобил Музика На Аудио Приемникот Универзален Адаптер Авто Помошен

Buyers rating:
DEN 981.60

Количина на стоки

1. Лесен за користење : Едноставно поврзете го звучн. / слушалки со нашите уред, веднаш се трансформира во вашата звучн. / слушалки во модерен безжична Bluetooth Звучници / слушалки. 2. Безжична се игра : се елиминира кабел проблеми, преку безжична конекција и пренос, корисникот може да уживаат висока верност музика во секое место, внатре со безжична контрола. 3. Пренослив дизајн : Мини големина со клип дизајн На преносни функција ви овозможува да го однесе каде што сакате.Описи : 1. Стилски и beautiful2. Преносни и compact3. Супериорен материјал , нежен touch Specifications : Материјал : пластични shell Color : white Interface : 3.5 mm Plug и Играат : Plug и Play External напојување : без надворешна сила supply Transmission го оценувате : 80 (Mbps)Ефикасно работат радиус : 15 (m)стандардот Bluetooth : 4.2 Оперативни фреквенција : 2.4 (MHz)Пакет се вклучени : 1 x Музика Аудио Receiver Notes : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори , сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи , ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По

DEN 6276.48
Omars HK1000 Централна Правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Omars HK1000 Централна Правосмукалка

HK1000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Произведено во САД Мотор : 5.7 УЛТРА 2

DEN 1437.60