• Неодамнешно
Цреша Се Префрлите На Кожата Цвеќиња Винил Decal Налепници Заштитник На Кожата Заштитна Маска Faceplate Целосен Сет Конзола Радост-Con

Цреша Се Префрлите На Кожата Цвеќиња Винил Decal Налепници Заштитник На Кожата Заштитна Маска Faceplate Целосен

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

COMPATILY Desgin за Префрлување.Прекрасна Симпатична Кожата Надворешен Дизајн, направете ја вашата Вклучите повеќе атрактивни.Заштитете го вашиот уреди Супериорен 3 M Технологија нема да наштети на вашиот конзола, Целосна заштита од целиот уред и заштита на вашиот уред од секојдневниот испакнатини, гребнатини, прашина и отпечатоци од прсти.Висок квалитет на материјалите Прва Класа винил материјал, лесно да се држи и да се отстрани, Нашата Кожа Материјалот е Отпорен на Гребење, Не Остава Остатоци, Прецизност Одговара, не се Меша со Копчиња или Сензори.Лесен за употреба Кора.Притиснете притиснете.Игра.Отстрани Decals од лист и да ги применуваат со леснотија, вашиот уред ќе биде подготвен да игра!.Доверливи По-продажбата на Услугата Секое префрлање на кожата средби проблеми во употреба може да се добие 24-часовен одговор и решение услуги на клиентите. ?Функција? ?Ексклузивни модели и шарени може да додадете вкус и виталност на вашиот Вклучите ?Висок крајот на изработка, материјали, удобно допир ?Прецизни cutouts за лесен пристап до сите порти, копчиња, итн. ?Нема да се деформира по долгорочна употреба ?Заштитна кожата ќе не нула вашата машина ?Спецификација?Компатибилен : само за Nintendo Прекинувач (не за Nintendo Switch Лајт) Материјал : винил материјал ?Answer : ___________________________ Note : ? 1.Дизајнирани специјално за Nintendo Прекинувач, не се погодни за Nintendo Switch Лајт. 2.Овие прецизност одговара кожи се лесно да се примени и може да се отстрани со никаква леплива остатоци, па вие не мора да се избере само Еден дизајн! 3.Обезбедување на најдобар квалитет на производи и најдобра услуга на клиентите е нашиот прв принцип.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Престој за цел преку висок интен

DEN 1308.00