• Неодамнешно
HYDAC-HYCON MN-HP143L1510SFB Директни Осветленост за HY-PRO-HP143L1510SFB, Sintered Влакна Медиуми

HYDAC-HYCON MN-HP143L1510SFB Директни Осветленост за HY-PRO-HP143L1510SFB, Sintered Влакна Медиуми

Buyers rating:
DEN 13429.20

Количина на стоки

Карактеристики : номинална должина : 15.0-Инчен, 10-micron, sintered влакна медиуми, Viton заптивки.Сите производи се гарантира да бидат ослободени од производствени дефекти и ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на фит форма и функционалност.Произведени во сад.Карактеристики : номинална Должина : 15.0", 10-micron, sintered влакна медиуми, Viton заптивки.Овој производ е произведен во сад.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Omars HK1000 Централна Правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Omars HK1000 Централна Правосмукалка

HK1000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Произведено во САД Мотор : 5.7 УЛТРА 2

DEN 1437.60