• Неодамнешно
КО-Z Топлина Притиснете Машина Професионални 360 Замав-Далеку Т-Маица Притиснете за Кошула, Телефон Случај, Mouse Pad, Tote Торба, Перница Случај, Coasters, Загатки, Плочки за До?

КО-Z Топлина Притиснете Машина Професионални 360 Замав-Далеку Т-Маица Притиснете за Кошула, Телефон Случај,

Buyers rating:
DEN 4319.76

Количина на стоки

ГОЛЕМА БЕЗБЕДНОСТ интегриран двоен LED дисплеи се задржи следење поставете температура и време, брани својата безбедност, со smart дизајн; Целзиусови поткрепени со 1 година гаранција за грижете се-за бесплатно купување во искуства, бесплатен производ/дел размена е загарантирана ако производот/дел е неисправен.Dual LED display ви дава целосна контрола над температура (до 480°F), греење време (до 16.5 мин.), и одбројување.Држете го ПОСТАВИТЕ за да се префрлате помеѓу °C s рок-цврст столб и 6 пролет-натоварени завртки работат заедно за да се задржи вашата топлина platen robustly стабилна дали се нишаше далеку или укината.Гума слој обезбедува извонредна контрола и топлинска заштита, што ќе ви овозможи да се применуваат, дури и притисок за совршен трансфери.На user-friendly ѕвезда knob лесно се прилагодува панел притисок, обезбедување на саканиот ефект, без никакви дополнителни физички напор.Заштитни најлон и fiberglass слој над platen insulates површината за да се обезбеди ништо не е премногу топло за да се справи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Omars HK1000 Централна Правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Omars HK1000 Централна Правосмукалка

HK1000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Произведено во САД Мотор : 5.7 УЛТРА 2

DEN 1437.60
Whitmor Rattique Мала Полица Tote Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Whitmor Rattique Мала Полица Tote Сива

На цврста конструкција со издржлива метална рамка и полиетилен пластична здрав.Вграденво не ' рѓосувач�

DEN 373.68
Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна

СИМПАТИЧНА СТИЛ : бебето храна контејнери имаат светли бои и слатки форми, кои се лесно да се привлечат б

DEN 991.20
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Престој за цел преку висок интен�

DEN 1308.00