• Неодамнешно
Дрвени Таблета Кутија 7 Ден Ноќ 4 Пати на Ден, Модуларен Ѕид Кутија, Пилула Случај Организаторот, Природно Дрво Контејнер за Витамини, Секојдневно Додатоци – Пилула

Дрвени Таблета Кутија 7 Ден Ноќ 4 Пати на Ден, Модуларен Ѕид Кутија, Пилула Случај Организаторот, Природно Дрво

Buyers rating:
DEN 6000.00

Количина на стоки

94 во Ќелија висина : 4.Останете здрави!.Дрвени таблета кутија со Природни тип на дрво украс ќе ви помогне да ги следите вашите лекарства.71 во Тежина : 900g / 1.78 во Севкупните Димензии : Висина : 5cm / 1.Имајте на ум дека природно дрво може да се прошири и договорот поради ненадејни промени во температурата, и ова ќе влијае на работата на кутијата.7 во Ширина : 14.71 во Тежина : 900g / 1.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ !!!Не чувајте во кутија во влажни место (како што се бања) како на дрво ќе ја апсорбира влагата и кутија ќе не работат или да се отвори добро.Останете здрави!Карактеристики & спецификации : Дрво видови : дабово дрво Капак дизајн : со рабови, со магнети Мобилен облик : заоблени ќошиња, со чеша на предната Мобилен грофот : 7, со работен ден се одбележува почнувајќи од недела Мобилен ширина : 2.71 во Тежина : 1.7 во Ширина : 14.97 во Должина : 50cm / 19.Се грижат подарок за оние, кои се секогаш зафатени или како да ги работите во ред.Се грижат подарок за оние, кои се секогаш зафатени или како да ги работите во ред.72 во Ширина : 6cm / 2.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат