• Неодамнешно
Beinou Headband Носителот на Организаторот за Девојки Еднорог Hairbow Складирање Носителот Чувствува Ѕид Виси Организаторот за Коса Клипови Коса Врски Дома Декор Накит Носи

Beinou Headband Носителот на Организаторот за Девојки Еднорог Hairbow Складирање Носителот Чувствува Ѕид Виси

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

1. Виси Складирање Носителот : Тоа може да се користи за чување на коса додатоци како што се headbands, косата врски, косата клипови.Исто така, може да биде Накит држачот за ѓердан, нараквица.Совршен училиште подароци или роденденски подароци за девојки. ( Додатоци НЕ се вклучени). 2. Симпатична Еднорог Дизајн и Дебели се Чувствува Материјал : Супер симпатична еднорог дизајн,привлечна и убава.Висок квалитет чувствува материјали и легури кадар, дебела и издржливи. 3. Преносните Ленти и Две Џебови, Вклучувајќи 6 компјутери отстранлив складирање ленти за видови на коса додатоци, 2 џебови за мали нешта, како огледало и чешел.Големина 12.87" (W) x 18.72" (H), погоден за ѕид виси и како совршена декорација за соба. 4. Топло Совети : носителот ќе биде рамен по пеглаат на ниска температура.Миење со вода НЕ е ДОЗВОЛЕНО, ве молиме исчистете ја со мека крпа. 5. Услуги на клиентите : Ние секогаш сме одговорни за производите нарачани во нашата продавница.Ве молиме да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи. 1. 12.87 (W) x 18.72 (H), погоден за ѕид виси и како совршена декорација за соба. 2. Виножито еднорог дизајн со бела ѕвезда точки, привлечна и убава. 3. Висок квалитет чувствува материјали и легури кадар, дебела и издржливи. 4. Може да се користи за чување на коса додатоци како што се headbands, косата врски, косата клипови. 5. Исто така, може да биде Накит држачот за ѓердан, нараквица. 6. Совршен училиште подароци или роденденски подароци за девојки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Omars HK1000 Централна Правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Omars HK1000 Централна Правосмукалка

HK1000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Произведено во САД Мотор : 5.7 УЛТРА 2

DEN 1437.60
Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76