• Неодамнешно
Whitmor Rattique Мала Полица Tote Сива

Whitmor Rattique Мала Полица Tote Сива

Buyers rating:
DEN 373.68

Количина на стоки

На цврста конструкција со издржлива метална рамка и полиетилен пластична здрав.Вграден-во не ' рѓосувачки челик рачки се направи полесно за транспорт.Навивам кошеви далеку во плакари, чување на коцки или на некоја полица за дополнителна меморија.Димензии : 11.42 L x 6.5 W x 4.5 H инчи.Whitmor е разноврсна решение за складирање за да се организира било простор во вашиот дом или канцеларија.Се користи за облека, бања и убавина производи, играчки, училишни материјали и повеќе.Лесно да се грижи за, само избришете со чиста влажна крпа за да се задржи тоа го гледа како добар, како нова за годините што доаѓаат.За повеќе од 70 години, Whitmor е донесување на организацијата дом.Ако имате прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас за итна помош.Вклучени Компоненти : 1 складирање сад.Вграден-во рачки ќе ви овозможи лесно да се отстрани и да се носат корпи секаде каде што е потребно.Совршена големина кошеви за да навивам далеку во плакари, складирање коцки, или на некоја полица за дополнителна меморија.Handwoven во текот на еден здрав wireframe.Дизајн кој изгледа како ратан со трајност на смола плетен.Елиминирање на нередот од играчки или предмети за домаќинството со овој Whitmor полица tote.Одликувајќи се со ткаенина внатрешни работи, овој сив складирање кошница е идеален за употреба во спални соби, бањи, или соби.Кошници функција интегрирани рачки за лесен пристап и реализацијата Можат да се користат во дневната соба, playroom, кујна, па дури и во вашата бања без разлика Дали се тоа оние козметички производи, канцелариски материјали, овошје или зеленчук, нашите полица организаторот има доволно простор да ги собере сите нив во Избрише се чистат со влажна крпа Материјал : Ткаенина Организатор Тип : Кошница Организатор, Бин Организатор, Фиока Организатор Собрание : Собрани Точната Боја : Сива Боја : Сива боја.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Престој за цел преку висок интен�

DEN 1308.00
Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)

Нашата топла вода шише торба е идеален за болка, артритис, спортски повреди.Доаѓа со кадифен половината

DEN 143.76
Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна

СИМПАТИЧНА СТИЛ : бебето храна контејнери имаат светли бои и слатки форми, кои се лесно да се привлечат б

DEN 991.20