• Неодамнешно
Деца Деца Бебе Девојки Облека Летање Ракав Врвот Pleated чипка Suspender Здолниште Сет 2 ПАРЧИЊА Облека Поставите Пролет

Деца Деца Бебе Девојки Облека Летање Ракав Врвот Pleated чипка Suspender Здолниште Сет 2 ПАРЧИЊА Облека Поставите

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Полиестер,Памук,Чипка. 95% Памук, 5% полиестер,мека и дише.Симпатична летање ракави, со посебен проследен ткаенина, pleated чипка рака здолниште, фустан вашата ќерка со тоа, тоа дефинитивно ќе биде повеќе шармантна и симпатична.Погоден за секојдневна облекување, забавите, фотографирање, свадби, е одличен подарок за малите девојчиња од тетки.Погоден 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3 години 3-4 години.Пакет се вклучени : 1x Блузи Bodysuit+1x Здолништа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Omars HK1000 Централна Правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Omars HK1000 Централна Правосмукалка

HK1000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Произведено во САД Мотор : 5.7 УЛТРА 2

DEN 1437.60
LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)

Нашата топла вода шише торба е идеален за болка, артритис, спортски повреди.Доаѓа со кадифен половината

DEN 143.76