• Неодамнешно
Fesjoy Коса, Плетенка Алатка, Мода Косата Поставите DIY Стилови на Косата Алатки Додатоци за Коса Моделирање Фризерски Алатка за Полнење Едноставно и Брзо Пунџа Shaper Кос

Fesjoy Коса, Плетенка Алатка, Мода Косата Поставите DIY Стилови на Косата Алатки Додатоци за Коса Моделирање

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

☛Погодни за вашата дневна косата или косата пракса со атарот на главата. ☛Тоа го прави прави косата полесно и побрзо, се добри опции за танчери и студентите. ☛Комплетен сет вклучува различни алатки за правење на различни стилови на косата!. ☛Лесен и удобен за користење. ☛Голема помош за долга коса.Спецификации : Тип : Пунџа Shapers Материјал : Метал, ABS, Сунѓерот Пакет Големина : Прибл. 20 * 15 * 5cm / 7.87 * 5.91 * 1.97 во Пакет Тежина : Околу. 130g / 4.59 оз Пакет Листа : 1 * на Косата Стил и Сет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна

СИМПАТИЧНА СТИЛ : бебето храна контејнери имаат светли бои и слатки форми, кои се лесно да се привлечат б

DEN 991.20
Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76