• Неодамнешно
Fehn 060119 Мини Мечка Музичка Кутија - завршат Музичка Кутија со Преносните Музички Механизам за Бебиња и мали деца од 0+ Месеци - Димензии: 20 см

Fehn 060119 Мини Мечка Музичка Кутија - завршат Музичка Кутија со Преносните Музички Механизам за Бебиња и мали

Buyers rating:
DEN 750.48

Количина на стоки

На малку мечка Бруно со своите cuddly крзно conquers бебе срцето во ниту еден момент : тој ве поканува да се умилкувам на телото и љубов; мелодијата опушта и тежи плитки и те штити да спијам.По кривулестите до музичкиот механизам, популарна lullaby звуци – плитки мелодија во пријатен волумен смирува малку сонувачи нежно и им овозможува заспие лесно.Меки мечка не е само идеал cuddly играчка, но лесно може да се додадат на креветот, pram или бебето седиште благодарение на две панделки - совршен придружник.На музички механизам може да биде лесно да се отстрани по отворањето на безбедноста заклучување, па меки мечка може да се исчистат на 30 °C - неговото крзно секогаш останува свежа и cuddly!.Кутија содржина : 1 x мини музичка кутија мечка од Бруно колекција.Димензии : 20 см.Надворешниот материјал : мека velours, кадифен, ткаенини – перат на 30 °C. Музичка кутија мелодија варира.Реден број : 060119. Опис на производот Fehn мини музичка кутија мечка Бруно.Мини музичка кутија мечка од Бруно колекција е не само еден верен придружник, но опушта и смирува со својата нежна сон мелодија.Благодарение на практичниот големина и прицврстување ремени, може да се земе cuddly кадифен носат насекаде.Се чувствувате, милување и љубов : многу брзо станува бебе е најдобар пријател.Информација за производот : мини музичка кутија мечка од Бруно колекција.Со интегриран и отстранлив движење за ликвидација.Мелодијата ја смирува и опушта бебето и симпатична мечка ве поканува да се умилкувам на телото и љубов.За бебиња и мали деца од 0+ месеци.Надворешниот материјал : мека velours, кадифен, ткаенина.Надворешниот материјал без музички механизам перат на 30°C. Можно мелодии се : Brahm ' s lullaby.Schuberts лулка.Песна; спиење, дете, спиење; добар месечината; дали знаете колку ѕвезда стои; Лебедово Езеро; Dodo l'enfant; месечината се зголеми.Идеален како подарок за раѓање, крштевка или како роденденски подарок за бебиња и мали деца.Тестирани за безбедност од страна на независен тест институти.Fehn на германската компанија Fehn произведува иновативни квалитет играчки за бебиња од раѓање.На љубов дизајниран бебе производи биле промовирање на моторни вештини и развој на видот, слухот и тактилни вештини од основањето 1949 година. На Fehn бренд користи само високо-квалитетни материјали и врши најстрогите безбедносни контроли : секој производ е тестиран за безбедност и сигурност од страна на независни и водечки тест институти во Германија.Како семеен бизнис во трета генерација, семејството е во срцето на Fehn е за акција!Сет Содржи : Мини музичка кутија мечка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Omars HK1000 Централна Правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Omars HK1000 Централна Правосмукалка

HK1000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Произведено во САД Мотор : 5.7 УЛТРА 2

DEN 1437.60
150 Парчиња Пеперутка Помине Уметност Декорација 3D Пеперутка Помине Шарм Смола Аурора Обоени Пеперутка на доградба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

150 Парчиња Пеперутка Помине Уметност Декорација 3D Пеперутка Помине Шарм Смола Аурора Обоени Пеперутка на доградба

Топло Совети : 1.Смола блеска може да биде, исто така, се украси за уметничките ракотворби, козметички, им�

DEN 263.76
Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна

СИМПАТИЧНА СТИЛ : бебето храна контејнери имаат светли бои и слатки форми, кои се лесно да се привлечат б

DEN 991.20
LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)

Нашата топла вода шише торба е идеален за болка, артритис, спортски повреди.Доаѓа со кадифен половината

DEN 143.76