• Неодамнешно
Omars HK1000 Централна Правосмукалка

Omars HK1000 Централна Правосмукалка

Buyers rating:
DEN 1437.60

Количина на стоки

HK1000 Централна вакуум Е Направен Во САД. 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Произведено во САД Мотор : 5.7 УЛТРА 2 Фаза Тече Низ Напон : 120 a.в.Макс Засилувачи : 14.5 Max Воздух W : 740 Струење (CFM) 138 Запечатени Вакуум : 138 Филтрација : Cyclonic Превртена Торба / Хартиена Кеса Опција Ниво на Звук : 58db Капацитет (QTs) : 27 До вкупно СФ : 6000.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)

Нашата топла вода шише торба е идеален за болка, артритис, спортски повреди.Доаѓа со кадифен половината

DEN 143.76
Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76