• Неодамнешно
LeYi Компатибилен со Samsung Galaxy A01 Случај, Samsung A01 Случај со Калено Стакло Екран Заштитник [2 Pack], целото Тело Солиден Хибрид Браник Shockproof Јасно Телефон Покрие Случаи за Га?

LeYi Компатибилен со Samsung Galaxy A01 Случај, Samsung A01 Случај со Калено Стакло Екран Заштитник [2 Pack],

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

【Компатибилен】Особено дизајн за Samsung Галакси A01. Исто така, доаѓаат со 2pcs калено стакло екран заштитник. 【Целосна Заштита на Телефонот Случај】 Полно работно тело и 360 степени заштита случај со јасни/транспарентен задниот поклопец.Транспарентна подлога е составен од хард јасно КОМПЈУТЕР, тоа ја открива природна елеганција на вашиот телефон додека се бранат против штета, исто така, им овозможува да го прилагодите вашиот совршен Телефон Случај со вметнување на слики или цртежи.И тоа се вклопува одлично и не се направи вашиот телефон премногу дебел. 【Воена Одделение за Заштита на】Два слоја' одбрана штити задната страна и на сите страни од вашиот телефон од било нула, се судрат, прст знаци, и нечистотија.Четири Cushioned аглите се обезбедат зголемени капка заштита за случајно паѓа и паѓа.точни камера дупка дизајн е повисока од камерата површини за да се избегнат било какви потенцијални пукнатини и гребнатини. 【ПРЕЦИЗНИ НАМАЛИ ИСПИС】 : Токму конструиран за да се вклопи во вашиот телефон совршено.Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај.Тенок одговара дизајн го прави лесно може да слајд во и надвор од џебовите. 【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】 : Нашите производи се со 180 дена гаранција.Ако имате било какви прашања или нешто ќе се чувствувате незадоволни, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку порака.Le Yi ќе среќен да се реши за вас во рок од 12 часа.Искрено се надевам дека нашите производи и услуги на клиентите може да ви понуди ГОЛЕМ КУПУВАЊЕ ИСКУСТВО на Le Yi !.Две парчиња дизајн вклучува предната и задната покрива.Целото тело и 360 степени заштитна,slim fit & лесен.Издржливи шок апсорбирање на материјали.Токму cutouts за звучници,полнење пристаништа,камера и копчиња.Користењето на вашиот безжичен полнач, без мешање. 1. Ве молиме отворете го долниот десен агол, посебно предниот и задниот обвивка целосно. 2. Внесете го телефонскиот во насловната обвивка. 3. Го ставите телефонот во задниот обвивка од дното до врвот. 4. Притиснете на сите страни, додека сите рабови се совршено монтирање. 5. Инсталацијата е завршена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мала Количка за Складирање Кошница Платно Ткаенина Водоотпорен Организатор Расклопна и Погодна за Расадник Бебиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мала Количка за Складирање Кошница Платно Ткаенина Водоотпорен Организатор Расклопна и Погодна за Расадник Бебиња

Лен Платно.Увезени ✅ НАПРАВЕН ДА ТРАЕ и да Направат од Лен Платно материјал со две силни рачки на двете

DEN 167.76
TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас

DEN 2228.88