• Неодамнешно
FAKEME Внатрешни работи, Автомобил LED Светла 4 Ленти Безжична Мулти-Боја DIY Оркестарот Стан Контрола RGB Атмосфера Светла Лента, Светлата за Лица кои Датираат Кампување -

FAKEME Внатрешни работи, Автомобил LED Светла 4 Ленти Безжична Мулти-Боја DIY Оркестарот Стан Контрола RGB Атмосфера

Buyers rating:
DEN 606.72

Количина на стоки

Контрола на Функциите : 4 видови на музика контрола режими/осветленост контрола/контрола на брзината, треперење контрола, отворен за скролување, 4 мерењето функција на копчиња.Различно обоени RGB LED Монистра : Висок квалитет на LED светилка монистра на 4 парчиња светлосни ленти, висока осветленост, долг животен век.Мулти видови музика начини на обезбедување на подобри effection.Автомобил RGB Светлина Ленти : Погоден за датира во отворено да уживате во романтична атмосфера; погоден за партијата во пустината, се претвора во пустина во ballroom.Безжична Конекција : App контролирани поддршка.Преземете ја апликацијата , потоа поврзете да се светлосни ленти преку Bluetooth, направи вашиот автомобил да стане попривлечна. 40-Копче Домаќин Контролер : Чувствителни прима сигнал, звук контрола на владата дизајн, и далечински управувач обезбедува 8-15 променливи бои опции доаѓаат со различни музички начини да креирате live куќа атмосфера.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

150 Парчиња Пеперутка Помине Уметност Декорација 3D Пеперутка Помине Шарм Смола Аурора Обоени Пеперутка на доградба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

150 Парчиња Пеперутка Помине Уметност Декорација 3D Пеперутка Помине Шарм Смола Аурора Обоени Пеперутка на доградба

Топло Совети : 1.Смола блеска може да биде, исто така, се украси за уметничките ракотворби, козметички, им

DEN 263.76