• Неодамнешно
Brigtviee Надградба на Ориз Фармацевт со Копче, 22lbs Ориз Складирање Бин, Автоматски Ориз Сад, Големи Сува Храна за Складирање Сад со Мерење на Купот, Херметички Храна Коф

Brigtviee Надградба на Ориз Фармацевт со Копче, 22lbs Ориз Складирање Бин, Автоматски Ориз Сад, Големи Сува

Buyers rating:
DEN 1600.80

Количина на стоки

>>> [ Премиум Материјалот ] На ориз кофа е направен од високо-квалитетни PP материјал, кој е безбеден и еколошки пријателски, но, исто така, цврсти и издржливи.Капакот со запечатување прстен може да се обезбеди храна е сува и продолжување на чување време на храна. >>> [ Транспарентен Визуелизација Прозорец ] Големи ориз сад бин не е мултифункционален мерење на купот со одвод дупка и скала, можете да го користите за да добиете храна прецизно.На ориз кофа не е само погодна за ориз, но исто така и за брашно, ореви, црвен грав, кафе, грав, итн. >>> [ Уникатен Дизајн ] На ориз кофа донесува U-облик дизајн, и не постои храна остатоци на цевка ѕид, намалување на отпадот.На прозорецот може да се набљудуваат на чување статус на ориз во реално време, што е погодно за навремено надополнување на храна. >>> [ Повеќенаменски Жито Сад ] Ориз складирање сад постои мала кутија на тоа, може да се стави некои мирудии, како што се star anise, лук, ѓумбир, итн.Ставањето на храна во нашата ориз кофа е поздрава.Ориз фармацевт има широка примена опсег и на цели зрна во кујната може да биде ставен слободно. >>> [ Солиден И Издржливи ] преземени се внимателни мерки за да се обезбеди дека најголемиот дел од ориз сад ќе примите може да се користат за неколку години.Ако имате проблеми со жито багажник, ве молиме контактирајте со нас за цел страница.Ние сме многу среќни да имаат можност да учат од вашето искуство и ние ќе се направи подобро.Нашите 10kg ориз кофа е доволно за да се задоволат секојдневните потреби.Не само можете да зачувувате јадења, но, исто така, цели зрна може да се чуваат безбедно, без грешка.● На ориз складирање кутија усвојува Ushaped дизајн, и не постои храна остатоци на цевка ѕид, со што се намалува отпадот. ● Ориз фармацевт прозорецот може да се набљудуваат складирање статус на ориз во реално време, што е погодно за навремено надополнување на храната.● Ориз складирање сад постои мала кутија на тоа, може да се стави некои мирудии, како што се star anise, лук, ѓумбир, итн.Ефективна влага-доказ.● Бесплатно мерење на купот, лесно да се земе ориз.●- Производ Specifications Material : PPCapacity : 10kg/22lbs Size : 21×31×40cm/ 8.26 × 12.2 × 25.74 inch Uses : Ориз, житарици, грав и други foods Package листата : Житни Сад x1●- Забелешки : 1. Поради светлосни ефекти и снимање агли, бојата на објектот и тоа што е прикажано на сликата може да имаат нијанса.2. Поради рачни мерења на локации, може да се толеранцијата на производ големина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)

Нашата топла вода шише торба е идеален за болка, артритис, спортски повреди.Доаѓа со кадифен половината

DEN 143.76
Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна

СИМПАТИЧНА СТИЛ : бебето храна контејнери имаат светли бои и слатки форми, кои се лесно да се привлечат б

DEN 991.20