• Неодамнешно
Develoo Бамбус Перење Забавува со Капак, Перење Кошница со Лагер Торба и Рачки, Валкана Облека Складирање Кошница за Спалната соба Перална,72L, Еден, R1357Q4943BYDNCHB434, Црна

Develoo Бамбус Перење Забавува со Капак, Перење Кошница со Лагер Торба и Рачки, Валкана Облека Складирање Кошница

Buyers rating:
DEN 767.76

Количина на стоки

Лесно Транспорт Облека Од памук поставата е монтажни за лесно да го носи целиот товар од перење со машина за перење.Исто така,со рачки, може да се земе тоа лесно и транспорт перење нагоре или надолу по скалите.Практична Тоа€s паметен и стилски решение да се задржи вашиот простор уреден.Може да биде ставен во дневната соба, бања и спална соба, организира валкана облека, дребулии, книги, играчки, итн.Производ Изработени од Еко-пријателски бамбус, со задебелена капак и се зајакнува дното.Капакот може да се спречи миризбата на облека од ширење, и може да ја спречи прашина и вода од запишување.Голем Простор за Складирање Нашата перење забавува карактеристики голем простор за складирање со 72 L, која е доволна за перење, Таа продолжува вашиот дом организиран и го прави чист и уреден.Лесно да се Постави И Виткање Можете лесно да го инсталирате овој перење забавува за неколку минути и може да биде укината за рамен простор за заштеда на енергија.Кога не е во употреба, само капакот на тоа во плакарот или во аголот.Feature With модерен и стилски дизајн, перење забавува ги комбинира двете од естетски и практични форми.Освен за чување на вашите валкани алишта, ова го забавува исто така може да се користи за да ги зачувувате вашите изми облека, детски играчки и други производи.На перење кошница е супер лесно да се соберат и тоа е исто така простор за заштеда кога свитканите станот.Карактеристики : Материјал : Бамбус+Полиестер Ткаенини+Cotton Color : Црна,Дрво Боја,Темно Brown Product Големина : (15.75 x 11.81 x 23.43)" / (40 x 30 x 59.5)cm Folding Големина : (24.8 x 23.43 x 0.2)" / (63 x 59.5 x 0.5)cm Cover Големина : (16.14 и делови x 12.2 x 0.2)" / (41 x 31 x 0.5)cm Handle големина : (2.76 x 0.98)" / (7 x 2.5)cm Weight : 2.2 кг / 1 kg Note : 1.При приемот на стоката, ве молиме потврдете производот според листата на инструкции.Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме да се обезбедат релевантни слики контактирајте со нас.2.Производ големина е прирачник за мерење, кои постои мала грешка, ве молиме обратете се на физички објект.Ве молиме да се разбере!Пакетот Вклучува : 1 x Перење Basket Installation Чекори : 1. Стави на железо жица во врвот на кошница (нема копче на врвот), и да го користите копчето за да се поправи на железо жица.2. Постојат 4 затворени јаже дупки на дното на кошница, изработка на јажиња помине преку јаже дупка во ред, и конечно се врзуваат на јазол.3. Стави на одборот на дното на кошница и да ја поправите тоа.4. Капак на платно ракав од врвот на кошница, и потоа го ставаат капак на тоа, и на крај заврши инсталацијата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)

Нашата топла вода шише торба е идеален за болка, артритис, спортски повреди.Доаѓа со кадифен половината

DEN 143.76
Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Престој за цел преку висок интен

DEN 1308.00