• Неодамнешно
Леле Светот на Водени Wow-Звук Звучници, Bluetooth, Водоотпорен, Shockproof, Лебдејќи Звучник, со Долго траење на Батеријата, LED Светла, и Купот на Носителот

Леле Светот на Водени Wow-Звук Звучници, Bluetooth, Водоотпорен, Shockproof, Лебдејќи Звучник, со Долго траење

Buyers rating:
DEN 3599.76

Количина на стоки

WOW-ЗВУКОТ Е СОВРШЕН ЗВУЧНИК ЗА СЕКОЈА АВАНТУРА : напојува да се оди цел ден, солиден за секоја животна средина и функционална доволно за да се комплимент секој ден или ноќ активности.УНИКАТЕН ПОДВИЖЕН ДИЗАЈН : Неговиот уникатен дизајн го прави лесно да се одржи, да преземе било каде, па дури и се вклопува во вашиот cupholder.ДИЗАЈНИРАН СОЛИДЕН ЗА АКТИВНОСТИ на ОТВОРЕНО : IP67 оценка, Водоотпорен & Floatable.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ВИКЕНД : 50+ часа на батеријата, 360-степен LED Осветлување.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ : Omnidirectional Hi-Fi звук со 4 инчен пасивни бас.WOW-ЗВУК Звучник - Крајната отворено, водоотпорен/shockproof/прашина-доказ говорникот дека сте во потрага за.Уникатна форма и дизајн со 5 јазик го прави ова навистина omnidirectional звучник со висок волумен стерео звук. 360-степен LED светилка светло дизајн со светли, посветла и најсветлиот амбиент.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

DII Бања Мрежа Caddy Забавува, Перење, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DII Бања Мрежа Caddy Забавува, Перење, Сива

5% Пвц Мрежа & 15% Полиестер 5% Пвц Мрежа & 15% Полиестер.Голем капацитет за вашиот складирање, мрежа забавува

DEN 259.92
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1862.40
Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Метал Мало Закачалки/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Метал Мало Закачалки/Златниот

Да зачувате простор : Облека ви овозможи да се откажам често се користи облека и да ги пронајдеме брзо.Мо

DEN 1456.80
Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинце

DEN 191.76