• Неодамнешно
DEALPEAK Бебе Кревет Организатор Виси Кеси Креветчето Торба Ноќни Организатор Складирање Торба 3 Џебови за Облека, Играчки, Пелени

DEALPEAK Бебе Кревет Организатор Виси Кеси Креветчето Торба Ноќни Организатор Складирање Торба 3 Џебови за Облека,

Buyers rating:
DEN 1442.40

Количина на стоки

Факултативна Боја : Розова, Зелена, Сина.Направени на квалитетот најлон материјал, кој е мек и удобен за употреба.Со ремени може да висат на креветчето или шетач цврсто и не е лесно да падне.Повеќе џебови е погодно класификација складирање и чувајте ги во ред.Голем капацитет ќе обезбеди доволно простор за складирање, направи соба чисти и уредни.Убава и светла боја со симпатична модел, лесен да се привлечат децата око.Нашата компанија сите производи Подлежат на Строга Квалитетот на Тест.Било какви прашања може да ги имаат при користење на овој производ, едноставно јавете ни се за замена или враќање на средствата.Ве молиме преглед на спецификации пред ставање на својата цел.Функција : 1. Направени на квалитетот најлон материјал, кој е мек и удобен за use2. Голем капацитет ќе обезбеди доволно простор за складирање, направи простор уреден и neat3. Повеќе џебови е погодно класификација складирање и чувајте ги во order4. Убава и светла боја со симпатична модел, лесен за привлекување на дете eye5. Со ремени може да висат на креветчето или шетач цврсто и не е лесно да се падне Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Креветчето Виси Bag Material : Nylon Optional Боја : Розова, Зелена, Blue Size : Прибл. 90x30cm/35.4x11.8in Pocket Големина : Прибл. 27x24x6cm/10.6x9.4x2.4in Пакет Листа : 1 x Креветчето Виси Торба Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Метал Мало Закачалки/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Метал Мало Закачалки/Златниот

Да зачувате простор : Облека ви овозможи да се откажам често се користи облека и да ги пронајдеме брзо.Мо

DEN 1456.80