• Неодамнешно
За Lenovo Лаптоп Замена на Тастатурата за Lenovo Thinkpad E570 E570C E575 20H5;20H6;20H7;20H8; 01AX200 01AX160 SN20K93368 01AX120 SN5357 PK1311P3A00,црна

За Lenovo Лаптоп Замена на Тастатурата за Lenovo Thinkpad E570 E570C E575 20H5;20H6;20H7;20H8; 01AX200 01AX160

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Компатибилен Модел】за Lenovo Thinkpad E570 E570 C E575 20 H5;20 H6;20 H7;20 H8; 01 AX200 01 AX160 SN20 K93368 01 AX120 SN5357 PK1311 P3 A00. 【Компатибилен дел броеви】01 AX200 01 AX160 SN20 K93368 01 AX120 SN5357 PK1311 P3 A00. 【Можете Да Добиете】Тастатура x 1. Оригиналниот замена НИ изгледот. 【Безбедно】Лесно ќе го замени вашиот погрешни, напукнато или скршено тастатура, продавачот да го потсети дека треба да го замени на тастатурата во исклучена состојба. 【Забелешка】ве Молиме cheak дали тастатурата на екранот одговара на вашиот лаптоп или не е лесно да се пред наддавање.Се обрне Внимание : Ако некои клучеви ќе не работат по инсталиран ,тоа не е затоа што тастатура е скршен ,повеќето posiibility е лента кабел не се поврзе и со вашиот лаптоп ,pls се обиде повторно да се поврзе повеќе пати .Многу клиенти се реши овој проблем откако го направи ова.Ние тестирани секој тастатура пред превозот ,ве молиме да се увери купување.благодарение*позадинско осветлување : Нема*Боја : Црна*Изглед : НИ изглед на тастатура*Статус : Бренд new Compatible Модели : за Lenovo Thinkpad E570 E570 C E575 20 H5;20 H6;20 H7;20 H8; 01 AX200 01 AX160 SN20 K93368 01 AX120 SN5357 PK1311 P3 A00.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)

Нашата топла вода шише торба е идеален за болка, артритис, спортски повреди.Доаѓа со кадифен половината

DEN 143.76
150 Парчиња Пеперутка Помине Уметност Декорација 3D Пеперутка Помине Шарм Смола Аурора Обоени Пеперутка на доградба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

150 Парчиња Пеперутка Помине Уметност Декорација 3D Пеперутка Помине Шарм Смола Аурора Обоени Пеперутка на доградба

Топло Совети : 1.Смола блеска може да биде, исто така, се украси за уметничките ракотворби, козметички, им

DEN 263.76
MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)

Monster Rax 3' x 6' Надземни Гаража Складирање Решетката е дизајниран да помогне да се користат потроши простор

DEN 3599.52