• Неодамнешно
Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна и за Внатрешна

Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна

Buyers rating:
DEN 991.20

Количина на стоки

СИМПАТИЧНА СТИЛ : бебето храна контејнери имаат светли бои и слатки форми, кои се лесно да се привлечат бебето е внимание.ЛЕСНО да се НОСАТ : Ова млеко во прав сад е погодно да се носат при патување или земање на бебето надвор, и хранење е полесно.ДОВОЛЕН КАПАЦИТЕТ : бебето храна контејнери имаат доволен капацитет да ги задоволат потребите на сметководствена и хранење кога ќе излезе.SAFE PP МАТЕРИЈАЛ : бебешка храна контејнери што се користат безбедно PP материјал, BPA free, еколошки и без мирис и може да биде влажна топлина.УДОБЕН и ПРАКТИЧЕН : За лажици се чуваат одделно за лесно чистење, со истиот leveler дизајн, помагајќи ти да се лажичка секоја лажица млеко во прав прецизно и лесно.Функција : 1. SAFE PP МАТЕРИЈАЛ : бебешка храна контејнери што се користат безбедно PP материјал, BPA free, еколошки и без мирис и може да биде влажна heat2. ДОВОЛЕН КАПАЦИТЕТ : бебето храна контејнери имаат доволен капацитет да ги задоволат потребите на сметководствена и хранење кога ќе out3. СИМПАТИЧНА СТИЛ : бебето храна контејнери имаат светли бои и слатки форми, кои се лесно да се привлечат бебето е attention4. ЛЕСНО да се НОСАТ : Ова млеко во прав сад е погодно да се носат при патување или земање на бебето надвор, и хранење е easier5. УДОБЕН и ПРАКТИЧЕН : За лажици се чуваат одделно за лесно чистење, со истиот leveler дизајн, помагајќи ти да се лажичка секоја лажица млеко во прав прецизно и easily Specification : Предмет Тип : Бебешка Храна Containers Material : PP, TPE, Silicone Style : Големи Розова Пакет Листа : 1 x Храна за бебиња Контејнери 1 x Лажица.

Карактеристики на стоката

Item Type:
 Baby Food Containers
Material:
PP, TPE, Silicone
Style:
Large Pink
Package List:
1 x Baby Food Containers   :
1 x Spoon :

Купувачи како што сакаат

Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76