• Неодамнешно
2018 HP 17.3 Инчен Предводник на Netbook Лаптоп Компјутер (Intel Core i5-7200U 2.5 GHz, 16GB DDR4 RAM меморија, 256 GB SSD, DTS Студио Звук, Intel HD Graphics 620, HD Камера, DVD, Windows 10)

2018 HP 17.3 Инчен Предводник на Netbook Лаптоп Компјутер (Intel Core i5-7200U 2.5 GHz, 16GB DDR4 RAM меморија,

Buyers rating:
DEN 23400.00

Количина на стоки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 17.3" дијагонала HD+ SVA Bright View WLED-позадинско осветлување 1600 x 900 Екранот, 16 GB DDR4-2400 SDRAM. 8 Генерација Intel Core i5-8265 U Quad-core Процесор, SSD 256 GB, Intel UHD Графика 620. Интегрирани 10/100/1000 Gb E LAN, Intel 802.11 b/g/n Wi-Fi, Bluetooth 4.2, HD Камера. 2 x USB 3.0 Тип A (за Пренос на Податоци, Само) ,1 x USB 2.0, 1 х HDMI ,1 x RJ-45, 1 x Слушалки-out/микрофон-во комбо џек.DVD-RW, Windows 10, 16.33" W x 10.72" D x 0.96" H, 5.42 lbs, 3-cell 41 WHr литиум-јон, Црна.Рок e Digital продава компјутери со надградена конфигурации.Ако компјутерот измени (наведени погоре), а потоа производителот кутија ќе се отвори, за да бидат тестирани и се проверуваат и да ја инсталирате надградба за да се постигне спецификации, како рекламира.Клучните Карактеристики и Предности : 8 Генерација Intel Core i5-8265 U Процесор, Quad-core17.3" дијагонала HD+ SVA Bright View WLED-позадинско осветлување Приказ (1600x900)Видео : Intel UHD Графика 620 Processor : 8 Генерација Intel Quad Core i5-8265 U (победи i7-7500 U) до 3.9 GHz Display : 17.3" дијагонала HD+ SVA Bright View WLED-позадинско осветлување 1600 x 900 Display Hard диск : 256 GB SSDMemory : 16 GB DDR4-2400 SDRAMBacklit Тастатура:No Optical Диск : DVD-RWCommunications:Интегрирани 10/100/1000 Gb E LAN, Intel 802.11 b/g/n Wi-Fi, Bluetooth 4.2 Порти : 2 x USB 3.0 Тип, 1 x USB 2.0, 1 х HDMI ,1 x RJ-45, 1 x Слушалки-out/микрофон-во комбо jack Dimensions(инчи) : 16.33" W x 10.72" D x 0.96" HWeight:5.42 lbs Operating систем : Windows 10 Батерија : 3-cell 41 WHr литиум-јонска Media Card Slot : Мулти-Формат на Digital картичка reader HD веб Камера : Yes Color:Црна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат