• Неодамнешно
FOMIYES 1 Сет на Професионални Cuticle Машина Тример Нокти Алатки со Нокти Датотека Кожна Торба Ноктите се Грижи за Педикир Убавина Дома Спа Салон

FOMIYES 1 Сет на Професионални Cuticle Машина Тример Нокти Алатки со Нокти Датотека Кожна Торба Ноктите се Грижи

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Може да се даде на вашите фамилии и пријатели како подарок, практични и топло, да се покаже вашиот интерес.Со рационална структура изглед дизајн, тоа ќе ви даде подобро користење на искуство.Професионална и практична, мулти - функционални, специјално дизајнирани за ingrown средување на ноктите.Исто така, добар подарок за вашето семејство или пријатели, погоден за домашни и ноктите салон, многу практични.Преносни големина, што е удобен и лесен за држење и да го користите, многу лесен за употреба.Опис Оваа точка е професионално средување на нокти алатка, која е добро направен од премија и доверлив материјал со исклучителна изведба за издржливи и долготрајни употреба.Оваа мала алатка е дизајнирана разумно.Ноктите тример ќе биде од голема помош за вашиот секојдневен живот.Лесно да се задржи во вашата торба, на вашето биро, каде и да сте.Карактеристики - Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Бела Големина : 11. 00 X5. 00 X1. 00c - Стручни и практични, мулти - функционални, специјално дизајнирани за ingrown средување на ноктите.- Исто така, добар подарок за вашето семејство или пријатели, погоден за домашни и ноктите салон, многу практични.- Преносни големина, што е удобен и лесен за држење и да го користите, многу лесен за употреба.- Може да се даде на вашите фамилии и пријатели како подарок, практични и топло, да се покаже вашиот интерес.- Со рационална структура изглед дизајн, тоа ќе ви даде подобро користење на искуство.- Боја : Бела Големина : 11x5cm Пакет Вклучувајќи 1 x cuticle nippers 1 x кожна торба 1 x нокти датотека.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)

Нашата топла вода шише торба е идеален за болка, артритис, спортски повреди.Доаѓа со кадифен половината

DEN 143.76