• Неодамнешно
Надгради Фен Полето на 3D Печатач со Вжарено, SUNLU 3D Филамент Фен Кутија S1, Вжарено Носителот, Компатибилен со 1.75 mm, 2.85 мм, 3.00 mm Филамент,Темно Сива, Сива PLA

Надгради Фен Полето на 3D Печатач со Вжарено, SUNLU 3D Филамент Фен Кутија S1, Вжарено Носителот, Компатибилен

Buyers rating:
DEN 2088.00

Количина на стоки

【Каже Збогум на Сиромашните 3 D Печатење со Влажни Филамент】Влажни 3d печатење со вжарено ќе предизвика да stringing, затнување, сиромашните адхезија, и Слој Смена.SUNLU FDM 3 D Филамент Фен Комплет може да сушење при печатење за да го подобри вашиот 3 D модел, намалување на влијанието на проектот на животната средина за печатење на 3d filaments. 【Персоналните Температурата Поставување】корисникот може да се прилагоди на температурата на сушење кутија според различни 3d филамент тип, температурата, влажноста и други фактори.Прилагодлива температура спектар 35℃~55℃.Погодни за повеќе од 20 видови на 3d печатење со вжарено најчесто се користи во пазарот. 【Персоналните Време на Сушење Поставување】 стандардниот континуирано време на сушење на сушење кутија е 6 часа, и исто така можете рачно да поставите време на сушење.Времето поставување опсег е 0~24 часа.Најчесто се користи 3 D филамент на пазарот под нормални околности треба само 3-6 часа на сушење за да се постигне добра печатење искуство и печатење ефект. 【Компатибилен со 99% од 3 D Филамент Spools】На : Максималниот капацитет на SUNLU суво поле, е Φ210*85(H)mm.Б : Компатибилен со сите мејнстрим 3 D филамент брендови SUNLU, GEEETECH, ERYONE, ESUN, ОСНОВНИ и др.; C : Работи совршено со сите стандардни филамент дијаметри 1.75 mm/2.85 mm/3.00 mm. 【User-friendly Дизајн Б : 2 инчен голем екран LCD монитор, може да се прикаже температура и време јасно и светло; C : Ултра тивок дизајн, помалку од 10db додека работи, не вознемирувачки од вашиот живот и работа; D : Исклучителна пакување дизајн - најдобар подарок : Ајде да купат еден, да ги презентира на вашите пријатели кои сакаат 3 D печатење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Престој за цел преку висок интен

DEN 1308.00
Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)

Нашата топла вода шише торба е идеален за болка, артритис, спортски повреди.Доаѓа со кадифен половината

DEN 143.76
MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)

Monster Rax 3' x 6' Надземни Гаража Складирање Решетката е дизајниран да помогне да се користат потроши простор

DEN 3599.52