• Неодамнешно
E. СЕДУМ рачно изработени Волнени Филц Божиќ Украси Домот Décorations (Розова снежен човек)

E. СЕДУМ рачно изработени Волнени Филц Божиќ Украси Домот Décorations (Розова снежен човек)

Buyers rating:
DEN 453.36

Количина на стоки

Големина и Материјал Високи : 5.9 инчен; Width : 2.0 инч.Материјал : Волна почувствува.Рачно изработени волнени филц снежен човек со две се држиме за раце. 100% рачно изработени:материјалот е волна почувствува, на снежен човек со розова шапка и шамија е девојка,сива шапка и шамија е момче.Постојат два држиме за раце, го стави на полиците со останатите елементи, или секаде каде што сакате.На снежен човек е најдобар дома décor во зима или сезонски décor.На волна почувствува материјал е топло во зима.Тие ќе биде најдобар подарок за вашите пријатели или семејството за време на празниците.Тоа може да се користи како украс за подобрување на празнична атмосфера или како дневен дома декорација, исто така, може да донесе среќа на вашиот дом.Ќе добиете прекрасна божиќ декорација објект кој е рачно изработени со волна почувствува.Секој е рачно изработени со полно љубов, материјалот е мека волна почувствува.Ги стави на полиците, божиќ украси, дома декор, висат на дрво или секаде каде што сакате.Секој е уникатна декорација за вашето семејство или пријатели.Како зима доаѓа, на волна почувствува може да оркестарот вашиот дом, ќе биде подарок за семејство или пријатели, забава и сезонски декоративни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)

Нашата топла вода шише торба е идеален за болка, артритис, спортски повреди.Доаѓа со кадифен половината

DEN 143.76
150 Парчиња Пеперутка Помине Уметност Декорација 3D Пеперутка Помине Шарм Смола Аурора Обоени Пеперутка на доградба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

150 Парчиња Пеперутка Помине Уметност Декорација 3D Пеперутка Помине Шарм Смола Аурора Обоени Пеперутка на доградба

Топло Совети : 1.Смола блеска може да биде, исто така, се украси за уметничките ракотворби, козметички, им�

DEN 263.76