• Неодамнешно
LUOFDCLDDD Када Земи Барови,Тоалет Земи Барови Хендикепирани Стариот Земи Бар, Бања Нерѓосувачки Челик Свитлива Дебели Парапет/Жолта/60см

LUOFDCLDDD Када Земи Барови,Тоалет Земи Барови Хендикепирани Стариот Земи Бар, Бања Нерѓосувачки Челик Свитлива

Buyers rating:
DEN 6170.40

Количина на стоки

Благодарение на Рачка Обезбедување на сигурност и Безбедност во Бања, Када, Туш и Тоалет Парапет. (Здрав и Безбеден) Тешки Дизајн Обезбедува Високо Оптоварување на Капацитет на носивост.Максималниот Капацитет е до 400 Kg!Овие потпирачи за раце Имаат Вдлабнатини Кои Обезбедуваат Текстура Површината за Подобар Стисок на Влажни Раце, што Ги Прави Идеални за Тоалет, Бања и Туш Области. (Висока Стабилност) Груби Материјали и Безбедно Инсталација се Осигура Безбедноста. 100% Отпорни На Корозија Трајно Задржани!Изработени од Нерѓосувачки Челик Никогаш не ' Рѓа, Еко-Пријателски. (Највисок Сила и Издржливост) Направи да Стандард за да се Обезбеди Максимална Сила и Издржливост во Влажни Средини.Поради Силата и Својства на Материјалот, Тоа е исто Така Погоден за Интензивна Употреба на Хотели, Образование и Институции. (Предностите) се Користи Нерѓосувачки Челик за да се Осигураме дека Нашите Производи Се Водоотпорни и ' Рѓа Доказ.Сокриени Завртки, Убава и Ергономски Дизајн, поставен на Ѕид со Завртки.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа!Мултифункционален Цел -Нашата Бања Земи Не е Само за Сигурност Поддршка се Справи со, Но, исто Така, Крпа Носителот!Тоа би Можело да Hange Вашата Крпа, Bathrobe или Облека во Вашиот Тоалет!Тоа би Можело да Биде Грб Закачалка во Вашата Салата и во Спалната соба!Секое Парче на Занаети Тука Isfully Подготвени за Вас!(Овој Производ е Особено Погоден за Стари лица и Деца, Бремените Жени, Лица со посебни потреби)на Стар Човек е Нашата Напорна Работа.Сега Кога ќе се Земе од Нив, со Користење на Бањата Може да се Спаси Повеќе Енергија.за Оние Кои Се Неповолно и Повеќе Загрижени, Нека Нашите Страсна Љубов Помине со Нив и да Им се Чувствуваат Нашата Љубов.Бремените Жени Чудо Бремена, Ова е Топло Момент, Секој Чекор на Мајката Треба да Beful.(Материјал) : Нерѓосувачки Челик (Нерѓосувачки Челик Структура, Трајни, Водоотпорен)(Цевка со Дијаметар) : 35 Mm(Инсталација) : Ѕид-Монтирани(Инсталација Метод) : Одредување на Нокти (Обезбедување на Завртка)Место на База во Позиција да Биде Инсталиран, Обележете го Монтажа Holeat Знак во Дупка, да го Поправи Тоа со Проширување Навртки и Завртки.Ние Се Рачно Мерење, Не Може да Биде Грешка од 1-2 Cm, ве Молиме да Преовладуваат во Вид.Нашата Продавница Има Различни Стилови, Можете да Одат на Мојата Продавница за да ја Видите.За Боја Разлика : Поради Разликата во Светлина и на Луѓето Поинакво Разбирање на Боја, Може да Биде Одредена Боја Разлика, Но Во Разумен Опсег.Едноставни и Стилски Дизајн-во Оваа Бања Земи е полски Заврши и да се Монтира на Ѕид Дизајн.Тоа е Совршен за да го Инсталирате на Ѕид еден.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Автомобил на Филтерот за Масло Клуч и Потрошувачка Комплет Гума Метал Нафта Филтер Клуч со Цевка за Филтрирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Автомобил на Филтерот за Масло Клуч и Потрошувачка Комплет Гума Метал Нафта Филтер Клуч со Цевка за Филтрирање

Применливи модели автомобил на филтерот за масло клуч и потрошувачка комплет цевка должина е 110cm / 43.3 в�

DEN 798.96
LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)

Нашата топла вода шише торба е идеален за болка, артритис, спортски повреди.Доаѓа со кадифен половината

DEN 143.76