• Неодамнешно
BENTOBEN Јасен Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S21, 3 во 1 Хибрид Кристално Јасна Сјајот Тешки Солиден Shockproof Заштитна Телефон Случаи за Samsung Галакси S21 5G 6.2 (2021), Виолетова/Сј

BENTOBEN Јасен Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S21, 3 во 1 Хибрид Кристално Јасна Сјајот Тешки Солиден

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

★Компатибилен Телефон Модел : Ова кристално јасна сјајот заштитни случај е специјално дизајниран за 6.2" Samsung Галакси S21 5 G (2021 Објавен).Дава одлична потпора искуство.Го Поддржува И Безжично Полнење. (Никој Екран Заштитник Вклучени). ★3 ВО 1 Цврст Структура : Висок квалитет премиум тешко PC пластични предната маска + Флексибилни мека TPU браник + тешко PC пластични задниот поклопец за цврсто заштита.Анти-отпечатоци и страшни отпорно на гребење перформанси, нема повеќе загриженост за прашина, нечистотија или неочекувани капки.Остварување на вашите скапоцени Samsung Галакси S21 5 G 6.2" сигурна и безбедна на дневна основа. ★Стилски и Јасен Сјај Дизајн : кристално јасно bling сјајот случај за Samsung Галакси S21 5 G 6.2" се издвојува оригиналниот убавината и луксузот на вашиот телефон.Модерен и стилски изглед и ги покажува вашите домот живот вкус, тоа исто така може да се убав подарок за вашето семејство и пријатели. ★Прецизни отвори и Исклучителна Тактилни Копчиња : Прецизен и внимателен cutouts овозможи слободно добивање пристап до сите функции на вашиот телефон, едноставен и лесен.На тактилни копчиња опфаќа ви донесе голем одзив допир искуство.Јасно може да се чувствуваат секој клик!. ★Покрена Усните за Екран и Камера Заштита : поставените bevels и рабовите над екранот на телефонот и камерата го заштитите вашиот телефон од dusts и гребнатини.Нема потреба да се грижите за гребење на вашиот телефон, кога ќе се постават со лицето надолу.Ќе уживате во овој прекрасен солиден случај многу!.BENTOBEN случај дизајниран во Италија, сите производи се произведени со премиум материјали во постојан напор за да се произведуваат високо квалитетни производи кои се заштитна и едноставна.Карактеристики : *100% Сосема Нов и висок квалитет. *Подигната усните и рабови за дополнителна камера & екран заштита. *3 во 1 цврст структура дизајн, премија тешко PC пластични предната маска, мека TPU браник и издржливи PC задниот поклопец понуди пристоен заштита од удари, удари и нечистотија. *Отпорен на гребење и анти-отпечаток. *Кристално јасна сјајот телефон случај го прави вашиот телефон око-фаќање и привлечни. *Едноставен за инсталација и отстранување, без потребни алатки, нема потреба да се грижите за повреда на вашиот телефон од страна на несреќата. *Во случај е компатибилен со калено стакло екран заштитници, можете да додадете колку што сакате.Спецификација : Компатибилни Модел на Телефон : за Samsung Галакси S21 5 G 6.2" (2021) Боја:Пурпурна/Clear Materials : Мека TPU и Цврсти PC Пакетот Вклучува : 1x Случај Покритие за Samsung Галакси S21 5 G 6.2" ве Молиме Имајте во предвид : Додатоци САМО, Телефонот и Screen Protector не се вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4 Парчиња Крофна Перика Косата Пунџа Одлуки Сет за Коса,Крофна Пунџа Прстен Styler Создателот,Крофна Кифла Создателот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Парчиња Крофна Перика Косата Пунџа Одлуки Сет за Коса,Крофна Пунџа Прстен Styler Создателот,Крофна Кифла Создателот

【Уредни & Уредната Коса】Веднаш да го промени обликот, заврши слободни, свиленкаста, мека, природни, без�

DEN 164.40
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Престој за цел преку висок интен�

DEN 1308.00
Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Етнички Модел Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76