• Неодамнешно
7081 - 55x36x14 4 Тиер Жица Shelving Рек Тешки Слој Челик Полица – MN36

7081 - 55x36x14 4 Тиер Жица Shelving Рек Тешки Слој Челик Полица – MN36

Buyers rating:
DEN 1260.00

Количина на стоки

*Материјал : Железо *Висина на Секој Слој : 17.72" / 45см *Боја : Црна *Димензии : (35.43 x 13.78 x 55.12)" / (90 x 35 x 140)cm (L x W x H) *Тежина : 423.29 мл/ 12kg *Слој Количина : 4 Парчиња *witn Тркала : Нема.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Speedaire Gripper, 3 Прст, Долго, 118 LBF
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Speedaire Gripper, 3 Прст, Долго, 118 LBF

Тип : 3 Прст, Паралелно, Долго Мозочен Удар.Оперативен Темп.Дијапазон : 10 до 60 C Максимум Притисок : 87 psi.Над

DEN 1977.60
Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворањ

DEN 191.52
Среќен ноќта на Вештерките Ден Тикви Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Ден Тикви Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Печати на в

DEN 479.76
TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас

DEN 2228.88