• Неодамнешно
hyyjskj Доведоа Автомобил Таванот Оркестарот Interor Покривот Ѕвезда Светла 6W Bluetooth/APP RF Далечински Управувач RGB Оптички Влакна Музика Сензор за Полнење Додатоци (Боја : 1, ?

hyyjskj Доведоа Автомобил Таванот Оркестарот Interor Покривот Ѕвезда Светла 6W Bluetooth/APP RF Далечински Управувач

Buyers rating:
DEN 3025.68

Количина на стоки

[Употреба сцена] : Нашата трепка оптички влакна ѕвезденото небо таванот светилка е погодна за вградување во затворен автомобили, продавници, хотели и ресторани, барови, кафулиња, ДИСКО, свадба декорација, дом, КТВ, партии и други рекреативни области за да се направи завеси, екрани, водопади, Таванот, небото, внатрешна декорација. [Мулти-боја ажурирање Bluetooth СТАН контрола] : Преку 28-клуч со далечински управувач, можете лесно да ги изберете сите светлина промена на режими, вклучувајќи ги и статични боја, скок, бледнеат во и згаснат надвор, блиц и здив режим, дозволувајќи им на RGB боја комбинации за да креирате други бои со чиста бела светлина.Покрај тоа, преку СТАН или Bluetooth контрола, ќе има повеќе од 16 милиони бои, кои се комбинираат статични, динамичен, гласовна контрола и блескави режими. [2020 Starlight Посебен Ефект Надградба] : Во музичкиот режим, светкави оптички кабел ќе танцуваат во ритамот, со динамична атмосфера, додека ужива во убавото трепкачки светла и омилена музика. [Флеш&Музика Mode] : На оптички влакна светлина комплет ги комбинира функциите на флеш и индукција на владата за да се обезбеди совршено сјајна и прекрасна светлосни ефекти.Ние може да го прилагодите други големини на оптички влакна според вашите барања.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. [Безбедност] Со домаќинство адаптер и автомобил приклучокот, а не поврзување на жица е потребно, па можете да го користите дома или во автомобил.Водоотпорен оптички кабел, така што не постои ризик од електричен шок (светлината на моторот треба да се чува на суво место).Specifications Input напон : DC12 VColor : RGBPower : 6 WLED : RGBW LEDFiber Главата внатрешен дијаметар : 20mm Light тело материјал : Aluminum Lifetime : 50,000 hours Control : RF далечински управувач, Bluetooth/ СТАН ,звук-activated Package Included1x 6w Музика Контрола светлина engine1x далечински controller1x оптички влакна cable1x Корисникот Manual1x Моќ adapter Installation Instruction Step 1 - Направи Поени & Вежба Holes Make Поени и вежба дупки на објектот автомобил roofwooden boardgypsum таванот одбор и др.) сакате да го инсталирате.Чекор 2 - Вметнете Влакна & Fix Insert на влакната на ставка сакате да го инсталирате, а потоа се утврдат влакна со топла лепак или стакло glue Step 3 Организира & Bundle Organize и пакет оптички влакна со zone Step 4 Поврзете Тест & Trim After завршување на инсталацијата поврзете светлината на моторот и да се сврти на моќта за тестирање потоа се намали на оптички влакна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)

Нашата топла вода шише торба е идеален за болка, артритис, спортски повреди.Доаѓа со кадифен половината

DEN 143.76
Автомобил на Филтерот за Масло Клуч и Потрошувачка Комплет Гума Метал Нафта Филтер Клуч со Цевка за Филтрирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Автомобил на Филтерот за Масло Клуч и Потрошувачка Комплет Гума Метал Нафта Филтер Клуч со Цевка за Филтрирање

Применливи модели автомобил на филтерот за масло клуч и потрошувачка комплет цевка должина е 110cm / 43.3 в�

DEN 798.96