• Неодамнешно
LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)

LOSTOX Зима Топол Појас Тип Топла Вода Торба со Топла Шише Мека Рака Топло за Стомакот, Половината Назад (Виолетова)

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

Нашата топла вода шише торба е идеален за болка, артритис, спортски повреди.Доаѓа со кадифен половината маска, дизајниран со супер меки двојно insert, да ги задржи вашите раце и половината топло во исто време.Ви помага да се избегнат топлина од кои доаѓаат директно во контакт со кожата, што може да доведе до изгореници. 100% сосема нови производи и висок квалитет.Појас тип топла вода во шише, производот може да се вметнат, може да се врзува на половината, нозете, колената, назад и др.Можете да го носите секаде каде што сакате!.На топла вода во шише во внатрешноста на производот може да се отстрани, појас може да се мијат, и тоа е издржлив!.Појас тип топла вода во шише торба , производот може да се вметнат, може да се врзува на половината, нозете, колената, назад и др.Можете да го носите секаде каде што сакате!Капацитет : 750 ML Тежина : 210g пакетот вклучува : 1 × Топол Појас 1 x Топла Bottle Comes со кадифен половината маска, дизајниран со супер меки двојно insert, да ги задржи вашите раце и половината топло во исто време.Ви помага да се избегнат топлина од кои доаѓаат директно во контакт со кожата, што може да доведе до изгореници.Големина : 119x20cm/46.8x7.87inch Utility во различни спортови заштита, совршен за активности на отворено во есен, пролет и затворен активности зима, лето.100% сосема нови производи и висок quality Specification : Материјал : Крпа+Rubber Provide потребната поддршка за слаба, повредени и артритични назад.Помага да се задржи погодената област со топла по повреда и за време на опоравување.Нашата топла вода шише торба е идеален за болка, артритис, спортски повреди.На топла вода во шише во внатрешноста на производот може да се отстрани, појас може да се мијат, и тоа е издржлив!Појас тип топла вода во шише, производот може да се вметнат, може да се врзува на половината, нозете, колената, назад и др.Можете да го носите секаде каде што сакате!.

Карактеристики на стоката

Material:
Cloth+Rubber
Provide gentle support for a weak, injured and arthritic back. Helps keep affected area warm after injury and during recovery. :
Our hot water bottle bag is ideal for pain relief, arthritis, sports injuries. :
The hot water bottle inside the product can be removed, the belt can be washed, and it is durable! :
Belt type hot water bottle, the product can be pasted, you can tie it on your waist, legs, knees, back, etc. You can wear it wherever you want! :

Купувачи како што сакаат

Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)

Monster Rax 3' x 6' Надземни Гаража Складирање Решетката е дизајниран да помогне да се користат потроши простор

DEN 3599.52
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Престој за цел преку висок интен

DEN 1308.00
Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна

Поклопецот се продава одделно.Доверлив и сигурен.Winco производи се движат од tabletop да кујнски прибор за по

DEN 1158.96
150 Парчиња Пеперутка Помине Уметност Декорација 3D Пеперутка Помине Шарм Смола Аурора Обоени Пеперутка на доградба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

150 Парчиња Пеперутка Помине Уметност Декорација 3D Пеперутка Помине Шарм Смола Аурора Обоени Пеперутка на доградба

Топло Совети : 1.Смола блеска може да биде, исто така, се украси за уметничките ракотворби, козметички, им

DEN 263.76