• Неодамнешно
Автомобил на Филтерот за Масло Клуч и Потрошувачка Комплет Гума Метал Нафта Филтер Клуч со Цевка за Филтрирање Елемент Одвод Алатка за 2.0 L ‑ 5.7 L Мотори Масло Филтер

Автомобил на Филтерот за Масло Клуч и Потрошувачка Комплет Гума Метал Нафта Филтер Клуч со Цевка за Филтрирање

Buyers rating:
DEN 798.96

Количина на стоки

Применливи модели -автомобил на филтерот за масло клуч и потрошувачка комплет цевка должина е 110cm / 43.3 во ,може да се користи за 2.0 L‑5.7 L мотори.Применливи модели -автомобил на филтерот за масло клуч и потрошувачка комплет цевка должина е 110cm / 43.3 во ,може да се користи за 2.0 L‑5.7 L мотори.Применливи модели -автомобил на филтерот за масло клуч и потрошувачка комплет цевка должина е 110cm / 43.3 во ,може да се користи за 2.0 L‑5.7 L мотори.Применливи модели -автомобил на филтерот за масло клуч и потрошувачка комплет цевка должина е 110cm / 43.3 во ,може да се користи за 2.0 L‑5.7 L мотори.Карактеристики -масло филтер клуч и потрошувачка комплет се специјално дизајнирани за да се спречи лизгање кога се користи приклучок клуч или прилагодлив клуч за да unscrew масло филтер за домување со поголем отпор.Совршен масло филтер се исцеди алатка ви овозможува да се насочи на нафта во вашиот масло третман сад.Високо-квалитетни материјали -масло филтер клуч е направен од високо-квалитет на гума и метал материјали,има карактеристики на издржливост и трајност,е подложен на казна, површински третман за да се обезбеди сигурен перформанси и подолг живот.Нашето масло филтер клуч е подобро од другите слични производи посигурен и побезбеден,е вашиот идеален избор.Оригиналниот автомобил стандард -масло филтер клуч е направен од оригиналниот возилото, која совршено одговара на оригинални делови за автомобили, и може директно да го замените стариот или оштетени подобрен дизајн за подобрување на издржливост.Направи вашиот автомобил да изгледа ново во еден момент.Лесно да се инсталира -извонредна предност на нашите масло филтер клуч е лесен за инсталација.Постојат 4 бразди на долниот раб, кој може да ви помогне да заштедите многу сложени процеси и да заштедат време и енергија.Ако сакате да се обезбеди побезбедна гаранција за вашиот автомобил, нашите масло филтер клуч ќе биде подобар избор.Но професионална инсталација се препорачува.Како да го Користите : Надминете ја и инсталирајте ја.Спецификација : Предмет Тип : Масло Филтер Клуч и Потрошувачка комплет Материјал : Пластични + Метал Цевка Должина : Околу. 110cm / 43.3 во Пакет Листа : 1 x Масло Филтер Клуч 1 x Масло Мозоци Цевка.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Oil Filter Wrench and Drain kit
Material:
Rubber + Metal
Tube Length:
Approx. 110cm / 43.3in
Package List:
1 x Oil Filter Wrench :
1 x Oil Drain Pipe :

Купувачи како што сакаат

Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна

Поклопецот се продава одделно.Доверлив и сигурен.Winco производи се движат од tabletop да кујнски прибор за по

DEN 1158.96
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36