• Неодамнешно
LIGHTINHOME Смешни Мечка Туш Завеса 60Wx72H Симпатична Мечка со Сончогледово Меурчиња во Кадата се Туш кабина Деца Farmhouse Дома Бања Оркестарот 12 Пакет Пластични Куките

LIGHTINHOME Смешни Мечка Туш Завеса 60Wx72H Симпатична Мечка со Сончогледово Меурчиња во Кадата се Туш кабина

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

100% Полиестер. ☆Еко-Пријателски Материјал : Изработени од 100% полиестер платно материјал.Не винил, Не PEVA.Користете напредно HD технологија на печатење, која може да биде машина за мијат без исчезнува. ☆Мерења : 72 инчи долго x 60 инчи широка.Вклучува 12 слободни пластични куки.Не лагер е потребно. ☆Уникатен Дизајн : дизајнот се комбинираат со смешни мечка шема.Тоа го прави вашата бања полна со живот. ☆Лесно да се Инсталира : Машина за Миење и сува.Вградениот метален прстен дупки направи инсталацијата лесно (прстени вклучени). ☆По-продажбата на Услугата : не Контактирате Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ние дефинитивно ќе се реши тоа за вас.LIGHTINHOME полиестер ткаенини туш завеси може да заличи вашето бања нагоре.Тоа е добар избор дали можете да го искористите за себе или да му даде на некој како подарок. ☆Еко-Пријателски Материјал : Изработени од 100% полиестер платно материјал.Не винил, Не PEVA.Користете напредно HD технологија на печатење, која може да биде машина за мијат без исчезнува. ☆Мерења : 72 инчи долго x 60 инчи широка.Вклучува 12 слободни пластични куки.Не лагер е потребно. ☆Уникатен Дизајн : дизајнот се комбинираат со смешни мечка шема.Тоа го прави вашата бања полна со живот. ☆Лесно да се Инсталира : Машина за Миење и сува.Вградениот метален прстен дупки направи инсталацијата лесно (прстени вклучени) ☆По-продажбата на Услугата : не Контактирате Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ние дефинитивно ќе се реши тоа за вас.Карактеристики : Боја : цветен Материјал : Полиестер, Водоотпорен Материјал Големина : 60 Инчи Ширина x 72 Инчи Должина Пакување Листа : Еден туш завеса и 12 пластични куки се Обрне Внимание : 1.Машина перат во нежни режим со ладна / ниска температура на водата. 2.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика. 3.Поради разликите во pc монитор резолуции, постои мала разлика во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран визуелна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)

Monster Rax 3' x 6' Надземни Гаража Складирање Решетката е дизајниран да помогне да се користат потроши простор

DEN 3599.52
Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината

Безбедност Материјал и Без Протекување : Нашата топла вода шише е направен од висококвалитет гума, кој е

DEN 368.88