• Неодамнешно
FCYIXIA 5L Ѓубре Шампањ Злато Молчи корпата за Ѓубре Чекор Нога Отпад Корпа за Спални Бања Кујна

FCYIXIA 5L Ѓубре Шампањ Злато Молчи корпата за Ѓубре Чекор Нога Отпад Корпа за Спални Бања Кујна

Buyers rating:
DEN 2393.76

Количина на стоки

Материјал : металик железо; боја : шампањ злато.Димензии : L26 X W20.5 X H27.5 (cm), тежина : 0.85 кг.Оваа модерна ѓубре има одлична запечатување својства; тоа е лесно да се исчисти, не се плашат од добивање валкани, само избришете го со влажна крпа.Дизајн со корица : лесен за употреба, затворен дизајн спречува смрдеата од внесување на свеж воздух.Облик : цилиндрични корпата за ѓубре со педали.Материјал : металик железо; боја : шампањ злато.Димензии : L26 X W20.5 X H27.5 (cm), тежина : 0.85 кг.Оваа модерна ѓубре има одлична запечатување својства; тоа е лесно да се исчисти, не се плашат од добивање валкани, само избришете го со влажна крпа.Дизајн со корица : лесен за употреба, затворен дизајн спречува смрдеата од внесување на свеж воздух.Облик : цилиндрични корпата за ѓубре со педали.Многу погодна за дневна соба, спална соба, кујна, бања, перална, под маса/контра/потоне или на места со ограничен space Name : Ѓубре can Package содржи : 1 корпата за ѓубре (производот не содржи батерии)Само продаде главни производи, не други productsnotes : 1. Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Престој за цел преку висок интен�

DEN 1308.00
Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината

Безбедност Материјал и Без Протекување : Нашата топла вода шише е направен од висококвалитет гума, кој е

DEN 368.88
MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)

Monster Rax 3' x 6' Надземни Гаража Складирање Решетката е дизајниран да помогне да се користат потроши простор

DEN 3599.52
Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна

Поклопецот се продава одделно.Доверлив и сигурен.Winco производи се движат од tabletop да кујнски прибор за по

DEN 1158.96