• Неодамнешно
Метал Нокти Датотека, Преносни Weaer Отпорни Перат Полирање на Нокти Датотека за Салон за Дома за Патување

Метал Нокти Датотека, Преносни Weaer Отпорни Перат Полирање на Нокти Датотека за Салон за Дома за Патување

Buyers rating:
DEN 2347.20

Количина на стоки

Поубаво : Овие метал нокти датотеки помогне да се отстрани скршени, груби рабови, остатоци и да се направи вашите нокти изгледаат убаво.Мала Големина : метал нокти датотека е пренослива големина, мал и лесен, лесен за носење, идеален за надворешна употреба патување и семејниот живот.Е применливо : Совршен за датотека, ноктот, акрил и лажни нокти, и се исто така погодни за дома, козметички салони и ноктите салони за мажите и жените.Материјал : Нокти датотека алатки се направени од не ' рѓосувачки челик, рѓа отпорни, издржливи.Тие може да се мијат директно со вода за да ги задржиме чиста.Добри Ефекти : Лесно датотека ноктите, се направи вашите нокти повеќе казна, поблиску, за да се постигне ефект.Функција : 1. Поубаво : Овие метал нокти датотеки помогне да се отстрани скршени, груби рабови, остатоци и да се направи вашите нокти изгледаат убаво.2. Добри Ефекти : Лесно датотека ноктите, се направи вашите нокти повеќе казна, поблиску, за да се постигне ефект.3. Материјал : Нокти датотека алатки се направени од не ' рѓосувачки челик, рѓа отпорни, издржливи.Тие може да се мијат директно со вода за да ги задржиме чиста.4. Е применливо : Совршен за датотека, ноктот, акрил и лажни нокти, и се исто така погодни за дома, козметички салони и ноктите салони за мажите и жените.5. Мала Големина : метал нокти датотека е пренослива големина, мал и лесен, лесен за носење, идеален за надворешна употреба патување и семејниот живот.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите File Material : Нерѓосувачки Steel Color : Бронзени Пакет Листа : 1 x Nail Датотека.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Nail File
Material:
Stainless Steel
Color:
Bronze
Package List:
1 xNail File :

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36
MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)

Monster Rax 3' x 6' Надземни Гаража Складирање Решетката е дизајниран да помогне да се користат потроши простор

DEN 3599.52
Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна

Поклопецот се продава одделно.Доверлив и сигурен.Winco производи се движат од tabletop да кујнски прибор за по

DEN 1158.96
Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината

Безбедност Материјал и Без Протекување : Нашата топла вода шише е направен од висококвалитет гума, кој е

DEN 368.88