• Неодамнешно
Samsung Галакси J7 СМ - J700H/DS GSM Фабрика Отклучен Smartphone-Андроид 5.1-5.5, Злато

Samsung Галакси J7 СМ - J700H/DS GSM Фабрика Отклучен Smartphone-Андроид 5.1-5.5, Злато

Buyers rating:
DEN 2398.56

Количина на стоки

5.5" Super AMOLED Капацитивни Мулти-екран на допир w/ Заштитна Corning Горила Стакло.Андроид оперативен СИСТЕМ v5.1 (Lollipop), ПРОЦЕСОРОТ : Octa-core 1.5 GHz графичкиот процесор : Adreno 405 , Чипсет : Qualcomm MSM8939. 16 GB Внатрешна Меморија, Надворешната Меморија micro SD до 128 GB, Dual Sim Картичка ( Micro Големина ). 2 G Бендови : GSM 850/900/1800/1900 3 G Бендови : 850/900/1900/2100 5.5" Super AMOLED Капацитивни Мулти-екран на допир w/ Заштитна Corning Горила Стакло Android OS v5.1 (Lollipop), ПРОЦЕСОРОТ : Octa-core 1.5 GHz графичкиот процесор : Adreno 405 , Чипсет : Qualcomm MSM8939 13 MP Основно автом. фокус Камерата блиц, 5.0 MP Предна Камера Со LED Блиц" 16 GB Внатрешна Меморија, Надворешната Меморија micro SD до 128 GB, Dual Sim Картичка ( Micro Големина ).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)

Monster Rax 3' x 6' Надземни Гаража Складирање Решетката е дизајниран да помогне да се користат потроши простор

DEN 3599.52
Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината

Безбедност Материјал и Без Протекување : Нашата топла вода шише е направен од висококвалитет гума, кој е

DEN 368.88
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36
Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна

Поклопецот се продава одделно.Доверлив и сигурен.Winco производи се движат од tabletop да кујнски прибор за по

DEN 1158.96