• Неодамнешно
MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)

MonsterRax-3x6 Надземни Rack (Бела, 12-21)

Buyers rating:
DEN 3599.52

Количина на стоки

Monster Rax 3' x 6' Надземни Гаража Складирање Решетката е дизајниран да помогне да се користат потроши простор во вашата гаража.Нашиот патентиран дизајн е направен од индустриска квалитет челик, има 350 фунти, доаѓа со индустриска сила во прав грб заврши, и ви овозможува да одберете таванот паѓачката растојание меѓу 12"-45".Сликата тука е едно 3' x 6' единица, разни кука додатоци и натоварени предмети што не се вклучени.Чекор-по-чекор инструкции со поддршка на персоналот за сите ваши прашања.Купува од Monster Rax вклучува Ограничен Доживотна Гаранција.Сите други препродавачи ќе брод ќе се ре-се продава решетката која ја уништува вашата Доживотна Гаранција.ИНДУСТРИЈА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : 600 Килограми е максималната вашата гаража таванот може да го издржат.Safe Racks е конструиран во добро 1,500 фунти кршење сила.Кога шопинг за вашите лавици, не се збуни кршење сила со рек капацитет.Никогаш не се вчита на секоја компанија е решетката на повеќе од 600 фунти или ви ризик од сериозно оштетување на вашиот дом, животот и личната сопственост.> Превозот и Обработка : Сите производи се испраќаат преку "Федекс" Домашна Испорака вторник преку сабота.Ве молиме овозможи 3-4 дена да се процесира вашата цел во пред испораката.Враќање/Поврат на еу : Ако купите производ каде што цената на превозот е вклучен во куповната цена (јас.e.Бесплатен Превозот), и потоа ќе го вратите производот, ние ќе рефундирање на вашите плаќање помалку цената на излезни превозот.Корисниците се одговорни за сите датум на поаѓање и враќање трошоците за превозот. *НАПОМЕНА : се Консултира со градител ако имате метални греди или i-греди пред да го купат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна

Поклопецот се продава одделно.Доверлив и сигурен.Winco производи се движат од tabletop да кујнски прибор за по

DEN 1158.96
Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

DEN 384.00
4 Парчиња Крофна Перика Косата Пунџа Одлуки Сет за Коса,Крофна Пунџа Прстен Styler Создателот,Крофна Кифла Создателот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Парчиња Крофна Перика Косата Пунџа Одлуки Сет за Коса,Крофна Пунџа Прстен Styler Создателот,Крофна Кифла Создателот

【Уредни & Уредната Коса】Веднаш да го промени обликот, заврши слободни, свиленкаста, мека, природни, без�

DEN 164.40