• Неодамнешно
10Pcs Бебе Измијте Облека Апсорпција на Вода Бања Крпи за Обновливи Старечки Крпа Handkerchief за Новородено Бебе Бебе Години

10Pcs Бебе Измијте Облека Апсорпција на Вода Бања Крпи за Обновливи Старечки Крпа Handkerchief за Новородено

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Цена-ефикасен, можете да ги купите овие 10 крпи по прифатлива цена.Овие крпа се вода-абсорбента, дише и издржливи.Прекрасен подарок за избор за бебето, детето или новороденче.Многу абсорбента, апсорбираат вода и сапун во секунди, меки, лесно да се исуши и не-pilling, без намалување дури и по многу пати се мијат.Потребата за семејства - погоден за бебиња, новороденчињата, доенчињата, години, постарите луѓе, сите семејства.Направена од ултра-меки корални руно, многу удобно, дише, како допирање на колачи!.Опис Направена од ултра-меки корални руно, апсорбираат вода и сапун во секунди, меки, лесно да се исуши, трајни, и ќе не pilling повтори дури и по миење.Тоа исто така може да се користи како : бебе washcloths, бебе туш, бебе bibs, бања крпи, се соочуваат со облека, шминка смена облека.Не се погодни само за бебиња, но, исто така, постарите луѓе, бидејќи тие имаат тенка и чувствителна кожа.Карактеристики - Боја : Избрани - Материјал : Полиестер - Големина : Околу 30.00 X30.00 X0.10см/11.79 X11.79 X0.04inch Пакет Вклучувајќи 10 x Крпа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината

Безбедност Материјал и Без Протекување : Нашата топла вода шише е направен од висококвалитет гума, кој е

DEN 368.88
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36