• Неодамнешно
Фудбал фудбал Спортска Торба за Лаптоп 14.5 Инчен Briefcase Лаптоп Рамо Гласник Торба за Лаптоп за Носење Компјутер и Таблет Кеси за Мажи&Жени

Фудбал фудбал Спортска Торба за Лаптоп 14.5 Инчен Briefcase Лаптоп Рамо Гласник Торба за Лаптоп за Носење Компјутер

Buyers rating:
DEN 767.76

Количина на стоки

Материјал : Кадифе лагер + мушка плови крпа + супер влакна кожа лента + ткаени појас + најлон лента, висок квалитет на изработка и избраните материјали заштитете го вашиот лаптоп внимателно.Големина : Лаптоп bag11x14.5x1.2in (28x36.8x3 cm) за компјутери : 13.4-14.5 во.Мулти Цел Џебови : вкупно три прегради, на предниот џеб има две скриени паста кеси за зачувување на објекти.Како што се мобилен телефон, полнач, слушалка, преносни моќ или други мали предмети.Три - слој septa заштитете го вашиот лаптоп,interlayer има силна отпорност на заштитете го вашиот компјутер од влијанието удари и гребнатини.Две начин да се носат : Тоа обезбедува отстранлив рамо, рака,може да се користи како торба или чанта за да се задоволат вашата потреба.На рака тока може да бидат скриени,нема срам во бизнис употреба.Издржливи структура : направени од водоотпорен материјал, ажурирани тока, метал сврзувачки елементи и SBS патент за да се обезбеди траен перформанси.Со силен засилен чини да се зголеми сила и издржливост.Торба за лаптоп : главната преграда е опремен со торба за лаптоп и несреќа подлога, кои можат да се сместат лаптопи до 14.5 инчи и да ги заштити од влијанието и влијание.Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на разни документи и да ја задржите предмети организирани.Мулти-цел џеб : мулти-џеб дизајн може да се одржи сè што ви треба за на работа или во училиште.вкупно три прегради, на предниот џеб има две скриени џеб за зачувување на објекти, како што се мобилен телефон, полнач, слушалка, преносни моќ или други мали предмети.Преносливост : Двоен рачки и прилагодливи / отстранлив рамо ремени, рака е пренослив и тока е скриен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса

НЕ КУКИ ви се ПОТРЕБНИ : Дизајниран со вграден "Split Прстените" за лесно инсталирање и отстранување неколк

DEN 407.76
Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна

Поклопецот се продава одделно.Доверлив и сигурен.Winco производи се движат од tabletop да кујнски прибор за по

DEN 1158.96
4 Парчиња Крофна Перика Косата Пунџа Одлуки Сет за Коса,Крофна Пунџа Прстен Styler Создателот,Крофна Кифла Создателот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Парчиња Крофна Перика Косата Пунџа Одлуки Сет за Коса,Крофна Пунџа Прстен Styler Создателот,Крофна Кифла Создателот

【Уредни & Уредната Коса】Веднаш да го промени обликот, заврши слободни, свиленкаста, мека, природни, без

DEN 164.40