• Неодамнешно
[2+2 Леќа Заштитник] Галакси S21 Ултра Екран Заштитник,9H Тврдост/Не Меур/Ултра-Бриши/Ултразвучно Сензор за Отпечатоци HD Калено Стакло Екран Заштитник за Samsung Галакси S21

[2+2 Леќа Заштитник] Галакси S21 Ултра Екран Заштитник,9H Тврдост/Не Меур/Ултра-Бриши/Ултразвучно Сензор за

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

2 X Галакси S21 Ултра стакло екран заштитник 2 X Галакси S21 Ултра леќа заштитник 1 X Раководство. 【По-Продажбата на Услугата】 : Бидејќи ние сме целосна доверба во S21 Ултра заштитник, ние ќе се обезбеди враќање на парите или замена, ако постои дефект или сите не-вештачки квалитет проблем со екран заштитник.Компатибилен со повеќето Samsung Галакси S21 Ултра мобилен телефон случаи и заштитни маски. Секој Samsung Галакси S21 Ултра калено стакло екран филм ќе поминат низ ригорозни ригорозни тестирање пред пакување за да се осигура дека секој купувач може да ги добиете најдобрите производи и услуги.Екран со некоја заштитна фолија, и целосно нова отпечаток текст Галакси S21 Ултра-калено стакло екран заштитник филм : . и други опции се на пазарот, овој екран заштитник може да се користи во комбинација со целосно Ултразвучно Отпечаток ID Скенер, и се задржи оригиналната удобно допир искуство. 9 H е направен од висок квалитет на калено стакло, со анти-нула и shatterproof перформанси, може да го заштитите екранот од гребнатини и капки против големо влијание.втор чекор - со цел да не влијае на телефонот е отпечаток признавање функција, прво додадете го новиот отпечаток. 【9 H Висока Цврстина Нула Отпор】 : Раб до Раб заштита.Треба да притиснете го работ на инсталација, така што екранот заштитник одговара одлично со екранот на телефонот .пакет листата : .Галакси S21 Ултра екран заштитник не се меша со допир одговор и да ви донесе совршен го отклучите искуство, Екран заштитник совршено компатибилни со сензор за отпечатоци. Транспарентен HD екран може да донесе огромна, високо-квалитетни Галакси S21 Ултра супер-калено стакло екран искуство. 【Посебна Инсталација Метод】 : Пред Галакси S21 Ултра екран заштитник на инсталација мора да бидат целосно да се исчисти работ на телефонот, кој е најважниот,ве Молиме следете го упатството за да инсталирате или страницата со детали за преземањето на инсталацијата дијаграм може да се инсталира.Првиот заштита на квалитетот Галакси S21 Ултра екран заштитник направени од страна на AGC стакло материјали, многу повеќе флексибилни и shatterproof.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

DEN 384.00