• Неодамнешно
HP Chromebook x360-14 Допир HD - Pentium Сребро N5000-4GB - 64GB eMMC - Сребрена Бела

HP Chromebook x360-14 Допир HD - Pentium Сребро N5000-4GB - 64GB eMMC - Сребрена Бела

Buyers rating:
DEN 9466.80

Количина на стоки

Google Chrome оперативен СИСТЕМ; Intel® Pentium® Silver N5000 процесор; 14" display; 4 GB меморија; 64 GB e MMC Флеш Меморија; Bluetooth; екран на допир; DVD/CD дискот не се вклучени.HP x360 Конвертибилна 2-во-1 Chromebook : Уживајте мазна искуство со овој HP Chromebook лаптоп.Intel Pentium Сребро N5000 процесор и 4 GB RAM меморија нека ви се префрлате помеѓу основните апликации лесно, додека Intel UHD 605 интегрирана графика направи светла, детални слики на 14-инчен WLED екранот.Оваа HP Chromebook лаптоп има 64 GB e MMC диск за чување на датотеки, и Б&О звучен систем со двојна јазик нуди висок квалитет на звук за извонредно мултимедијални искуство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна

Поклопецот се продава одделно.Доверлив и сигурен.Winco производи се движат од tabletop да кујнски прибор за по

DEN 1158.96
Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)

DSPEPEGБиотин е линеарна heterobifunctional PEGylation reagent со DSPE phospholipid и биотин.Тоа е корисна за автомонтажа reagent да се п

DEN 1538.40
Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса

НЕ КУКИ ви се ПОТРЕБНИ : Дизајниран со вграден "Split Прстените" за лесно инсталирање и отстранување неколк

DEN 407.76