• Неодамнешно
ClassyLady Стакло Нокти Датотека - Кристал Нокти Датотека за Природните Нокти, Поднесување на Одборот за Стручна Ноктот за Заштита и Непречено Прецизни Поднесување, Лес

ClassyLady Стакло Нокти Датотека - Кристал Нокти Датотека за Природните Нокти, Поднесување на Одборот за Стручна

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Зајакнување на природни нокти со салон за квалитет : Нашата трендовски датотека со своите стакло површината обезбедува нежни, мазна обликувањето кои ги зајакнува ноктите додека, исто така, спречување на chipping, разделување и пилинг.Професионални помине заштита на дофат на вашите прсти : Со својот елегантен случај, ова стакло датотеката ќе се лесно се вклопуваат во вашата чанта, за нокти одржување, on-the-go.Издржливи : за Разлика од расположливиот одбори, кои носат надолу со користење, овие нокти датотеки за природни нокти се засилени со стврднување процес за да се обезбеди трајност.Лесен за Чистење : Нашата стакло нокти датотека со случајот, исто така, е лесно да се одржуваат - едноставно измијте со сапуница вода да се задржи вашата датотека 'на точка'.Совршен подарок за вашиот салон за убавина bestie, нашите стакло нокти датотеки за природни нокти се фалат со гравирани, абразивни дрво, за да се овозможи прецизно обликување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса

НЕ КУКИ ви се ПОТРЕБНИ : Дизајниран со вграден "Split Прстените" за лесно инсталирање и отстранување неколк

DEN 407.76
DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)

DSPEPEGБиотин е линеарна heterobifunctional PEGylation reagent со DSPE phospholipid и биотин.Тоа е корисна за автомонтажа reagent да се п

DEN 1538.40