• Неодамнешно
Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Мека Покривка,Задебелена Кадифен Вода-Исполнет Рака Кревет Потоплите Греење на Вода Торба Најдобар Подарок за Болка Лесноти?

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Мека Покривка,Задебелена Кадифен Вода-Исполнет Рака Кревет Потоплите

Buyers rating:
DEN 448.56

Количина на стоки

Кревет Потоплите има монтажни и перат крпа покрие, не исчезнат или топката по перење.Ова се загреваат со Вода Торба со дебели ПВЦ лагер за долгорочната топлина зачувување, издржливи во употреба.Топла Вода во Шише е широко се користи за да се загрее на кревет, топло ватенка за 8-12 часа, исто така за рака затоплување.Топла Вода Торба карактеристики физички спроведување униформа дисипација на топлина за долго време топлина зачувување.Греење на вода Торба донесува внимателен вода штекер дизајн и голем 2.5 cm вода за вбризгување на порта за удобен и брз вбризгување на вода.Опис : Топла Вода Торба со големи навој шише затка, висока температура отпор, отпорност на корозија, и течење-доказ.Греење на вода Подлога со анти-лизга текстура, дијагоналната лента на патот дизајн, против пролизгување и анти-scald.Тоа е идеален да се донесе пријатна и топла ноќ во студена зима.Карактеристики : Топла Вода Торба-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : ПВЦ.-Големина : 26x17.5x3 cm/10.24x6.89x1.18 инчи.Внатрешниот резервоарот е флексибилен и побезбедно.Пакет Including1 * Топла Вода Торба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Танцување Луѓе Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска Соба,Nersury

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на

DEN 384.00
Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна

Поклопецот се продава одделно.Доверлив и сигурен.Winco производи се движат од tabletop да кујнски прибор за по

DEN 1158.96
Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината

Безбедност Материјал и Без Протекување : Нашата топла вода шише е направен од висококвалитет гума, кој е

DEN 368.88