• Неодамнешно
Sajuxon Кристал Лесно Кифла Создателот,Кифла Создателот, Магија Косата Пунџа Shaper, Коса Додатоци За Коса Балет Пунџа, Конска Опашка Пунџа Twister Вратоврска (Зелен)

Sajuxon Кристал Лесно Кифла Создателот,Кифла Создателот, Магија Косата Пунџа Shaper, Коса Додатоци За Коса Балет

Buyers rating:
DEN 182.88

Количина на стоки

Лесно, Брзо Косата : Само менгеме, се тркалаат и виткајте тоа да се одржи вашата коса цврсто!Лесно да се создаде елегантен, домот, стилови на косата во 5 секунди.Не се Лизга, Безбедна Задржете : Durably направени за силна одржи, тоа ќе се задржи вашата коса стил во место, дури и на windy дена.Удобен За Носење : Стоп за повреда на вашата скалпот и косата - Ова bendable бенд ќе се соберат и да се одржи вашата коса цврсто против главата без лизгање.Разноврсна, Елегантна фризура : Лесно да се одржи и стил на вашата коса во француски ниска пунџа, елегантни висока пунџа, половина updo, конска опашка, или романтична плетенка стил во секунди!.Пенливи Кристал : Додадете еден допир на гламур во вашата коса за сите прилики.За Сите Типови Коса, Лесно да се Повлече и задржете тенка / дебела, директно / брановидна, и текстура на косата без метежот!.СЕ СОЗДАДЕ СОВРШЕН ПУНЏА БЕЗ НИКАКОВ НАПОР ВО 5 СЕКУНДИ!Кристал кифла создателот е bendable коса алатка која ја држи косата до модерно во текот на целиот ден долго.Само менгеме на вашата коса со клип, се тркалаат и виткајте го во совршена пунџа или романтична до-не во секунди!Флексибилни и Не се Лизга, тоа може да се одржи краток / долги, тенки / густа коса со елегантен фризура.Дали ви се допаѓа пунџа или елегантен коса изгледа, пенливо кристал ќе додадете дополнителен шарм на вашиот изглед за сите прилики.СПЕЦИФИКАЦИИ Должина : 33 cm Материјал : Кристал, Еластичен Ткаенина Боја : Бела, Морнарица, Розова, Црвена, Мешани, Зелен ПАКЕТ ВКЛУЧУВА 1 x Кристал Лесно Кифла Создателот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 1101.60
4 Парчиња Крофна Перика Косата Пунџа Одлуки Сет за Коса,Крофна Пунџа Прстен Styler Создателот,Крофна Кифла Создателот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Парчиња Крофна Перика Косата Пунџа Одлуки Сет за Коса,Крофна Пунџа Прстен Styler Создателот,Крофна Кифла Создателот

【Уредни & Уредната Коса】Веднаш да го промени обликот, заврши слободни, свиленкаста, мека, природни, без

DEN 164.40