• Неодамнешно
LANTRO ЈС - Прилагодлив на Филтерот за Масло Клуч 53-108mm, 3-Вилицата Смена,Црна Масло Филтер Клуч Алатка

LANTRO ЈС - Прилагодлив на Филтерот за Масло Клуч 53-108mm, 3-Вилицата Смена,Црна Масло Филтер Клуч Алатка

Buyers rating:
DEN 419.76

Количина на стоки

【Големина】Максимална проширување на големината на 3-вилицата : 108mm / 4.3 во,Минимум проширување на големината на 3-вилицата : 53mm / 2.1 во. 【Лесен за Употреба】Лесен дизајн, компактни димензии, пренослив и практичен. 【Трајни Употреба】На филтерот за масло клуч направен од висок квалитет на закорави од легиран челик, со голема сила, носат-отпор, издржливи во употреба. 【Карактеристики】Анти-пропадна, силна потпора, не е лесно да се изгубат.Може да се прилагоди на големината слободно, лесно за ракување. 【Апликација】Погоден за 1/2 д-р вози алатка или 13/16 ротирачки се справи.Карактеристики : Направен од висок квалитет на закорави од легиран челик, со голема сила, носат-отпор, издржливи во употреба.Лесен дизајн, компактни димензии, пренослив и практичен.Анти-пропадна, силна потпора, не е лесно да се изгубат.Може да се прилагоди на големината слободно, лесно за ракување.Отстранува масло филтри кои се движат во големина од 53mm да 108mm.Спецификација : Материјал : Челик Тежина : 370g/13.1 оз Боја : Црна Максимална проширување на големината на 3-вилицата : 108mm / 4.3 за Минимално проширување на големината на 3-вилицата : 53mm / 2.1 во Пакет Листа : 1 x Масло Филтер Клуч.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)

DSPEPEGБиотин е линеарна heterobifunctional PEGylation reagent со DSPE phospholipid и биотин.Тоа е корисна за автомонтажа reagent да се п

DEN 1538.40
Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса

НЕ КУКИ ви се ПОТРЕБНИ : Дизајниран со вграден "Split Прстените" за лесно инсталирање и отстранување неколк

DEN 407.76
Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината

Безбедност Материјал и Без Протекување : Нашата топла вода шише е направен од висококвалитет гума, кој е

DEN 368.88