• Неодамнешно
Yznoek за Oneplus 9 Случај,1+ 9 Телефон Случај,Shockproof Флексибилни TPU Gasbag Заштита Меки Силиконски Девојки, Жени Телефон Случај Покрие Случај за Oneplus 9 (Транспарентна)

Yznoek за Oneplus 9 Случај,1+ 9 Телефон Случај,Shockproof Флексибилни TPU Gasbag Заштита Меки Силиконски Девојки,

Buyers rating:
DEN 165.36

Количина на стоки

[Применливи модели] Овој телефон случај е компатибилен со Oneplus 9 ,TPU ултра-тенок дизајн, нема да даде телефонот тешки чувство. [Материјал] Изработени од еколошки plastic TPU гума, се чувствуваат поудобно, флексибилни инсталација и отстранување, и нема да го оштети машината. [Прецизност дупка позиција] Според Oneplus 9 мувла изработка и производство, совршено се вклопуваат за телефонот јачина на звук копче и се будам / спиење функција, разумен дизајн, сите пристаништа и врски може да се пристапи без отстранување на телефонот случај. [Четири Агол Заштита] телефонот случај е 1.5 MM повисока од екран и камера, четири-агол Заштита дизајн кој може да се спречи екран и камера од тоа да биде изгребани од кој може да се заштити вашиот телефон од влијанието кога тоа е случајно падна. [Квалитетна Услуга] Ако сте во потрага за некои стилски и заштитени мобилен телефон случај, Yznoek Продавница може да се најде она што го сакате.Yznoek Телефон Случај Покрие Серија : Заштита на вашиот Oneplus 9 Телефон е она што ние сакаме.Компатибилност : Овој телефон случај е направен врз основа на Oneplus 9 вистинска машина за отворање на мувла.Ние лесно може да пристапите до сите клучни дупки и полни дупки без каква било опструкција。Безбедност : четири-агол заштита засилен браник да може ефективно да се намали судир и влијанието на вашиот опрема кога тоа паѓа.Тој е дизајниран за да се спречи екранот на мобилниот телефон и камера од тоа да биде изгребани.。Customer Service : Ако сте во потрага за некои стилски и заштитени мобилен телефон случај, Yznoek може да се најде она што го сакате。Компатибилен Модел : Случај за Oneplus 9 .Материјал : TPU。 Пакетот Вклучува : 1x Oneplus 9 Мека TPU Покрие Случај.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворањ

DEN 191.52
Speedaire Gripper, 3 Прст, Долго, 118 LBF
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Speedaire Gripper, 3 Прст, Долго, 118 LBF

Тип : 3 Прст, Паралелно, Долго Мозочен Удар.Оперативен Темп.Дијапазон : 10 до 60 C Максимум Притисок : 87 psi.Над

DEN 1977.60
Џонатан Адлер Месинг Таблета Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џонатан Адлер Месинг Таблета Кутија

Увезени.Debossed 'Xanax 1.0' букви, Полиран финиш.Должина : 4.75 во / 12cm.Висина : 1.25 во / 3cm.Увезени, Индија.Ширина : 3в

DEN 3552.00