• Неодамнешно
Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна

Winco Тенки Корпата За Ѓубре, 23-Галон, Црна

Buyers rating:
DEN 1158.96

Количина на стоки

Поклопецот се продава одделно.Доверлив и сигурен.Winco производи се движат од tabletop да кујнски прибор за подготовка на храна и материјали.Winco производи се користат од страна на сите foodservice и туристичката индустрија експерти во светот.Добар квалитет на производот.Winco е доверлив и сигурен бренд во професионални кујни за повеќе од 20 години.Нашите комерцијални линии на производи, кои се движат од tabletop да кујнски прибор за подготовка на храна и за материјали, се користи од страна на сите foodservice и туристичката индустрија експерти во светот.Додека нашите производи се направени за да се задоволат високите барања на ресторан кујна, ние сме возбудени за да сега да ги направи достапни за сериозни дома готвач.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината

Безбедност Материјал и Без Протекување : Нашата топла вода шише е направен од висококвалитет гума, кој е

DEN 368.88