• Неодамнешно
YUTINGCHBY Podiatrist Ноктот Clippers,Остар Криви Сечилото Пети Ноктите Clippers,Професионално Paronychia Дебели Ноктите Ingrown Ноктите Дебели & Ingrown Ноктите Погоден

YUTINGCHBY Podiatrist Ноктот Clippers,Остар Криви Сечилото Пети Ноктите Clippers,Професионално Paronychia Дебели

Buyers rating:
DEN 489.12

Количина на стоки

【СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАНИ за Дебели Тешко Ноктите, Дебели Ingrown Ноктите】На сечилото на вилицата може да се отвори 1 инчен да се намали екстремно дебели ноктите лесно.Аголот на ножот, го прави лесно да навлезат длабоко и намалување на ingrown ноктите.особено за постарите, а исто така е погоден за мажи и жени од сите возрасти. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Професионални ноктот clippers се направени на премија од не ' рѓосувачки челик, го прави анти-корозија и не-rusting, исто така, прави остар нож и издржливи.Ноктот clippers' се справи со е направен од високо-одделение гума, носи удобен зафат и не се лизга. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Не се Лизга, Удобен Контрола, Лесно да се Работи】 голем долга рачка е направен од тешки-должност полимер и обложен со не се лизга материјал.На мека гумена рачка може да биде удобно зафати, со што пети ноктите clipper лесно да се работи.Двојно пролет дизајн базиран на принципот на потпора го прави лесен за употреба и работната енергија. 【МУЛТИ-USAGE - Средување на Ноктите, Ноктите, Кутикулите итн】 Прецизност-направени ножеви ќе ви овозможи да брзо и лесно да се скрати ноктите од прстите, ноктите и кутикулите.Со остар нож се малку криви за да се осигура дека вашите нокти се не грапав по средување. 【ПОДАРОК СО ЉУБОВ 】 како Совршен подарок за семејството или пријателите за Роденден, денот на Благодарноста, Божиќ Ден и повеќе.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик+АБС Боја : Црвена, Сина,Црна Големина : Како на Сликата прикажани Забелешка : може да Има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.Пакет се Вклучени : 1pc x Нокти Алатка.

Карактеристики на стоката

Material:
Stainless steel+ABS
Color:
Red, Blue,Black
Size:
As Picture shown
Note:
There could be some slight differences in the color tone of the pictures and the actual item. :
Please allow 1-2mm differs due to manual measurement, thanks. :
Package Included:
1pc x Manicure Tool :

Купувачи како што сакаат

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината

Безбедност Материјал и Без Протекување : Нашата топла вода шише е направен од висококвалитет гума, кој е

DEN 368.88
Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,

[Издржливи Материјали] виткање складирање кошница е направен од 210 D обвивка, комплетна облека покриено

DEN 1948.80
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36
DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)

DSPEPEGБиотин е линеарна heterobifunctional PEGylation reagent со DSPE phospholipid и биотин.Тоа е корисна за автомонтажа reagent да се п

DEN 1538.40