• Неодамнешно
4 Парчиња Крофна Перика Косата Пунџа Одлуки Сет за Коса,Крофна Пунџа Прстен Styler Создателот,Крофна Кифла Создателот за Коса,Коса Пунџа Shaper Сет,Пунџа Круг Chignon за Жени

4 Парчиња Крофна Перика Косата Пунџа Одлуки Сет за Коса,Крофна Пунџа Прстен Styler Создателот,Крофна Кифла Создателот

Buyers rating:
DEN 164.40

Количина на стоки

【Уредни & Уредната Коса】Веднаш да го промени обликот, заврши слободни, свиленкаста, мека, природни, безопасни за коса.Лесен за носење, удобно, лесно, safe A совршен коса кифла создателот, многу модерен и убави.Чувајте ја вашата коса уредни и чисти секојдневно.Погодни за долги, средни, па дури и кратка коса. 【Лесен За Употреба】Едноставен и лесен за користење, ви дава најмногу природни и стабилна заврши фризура во неколку минути.Без разлика дали тоа е губење на пунџа, ponytails, половина коса пунџа, од половина нагоре-не, плетенка, од страна на конска опашка.нека ви се задржи убаво, уредни, кул и освежување особено во жешките денови. 【Брз Фризура】 Едноставен и лесен за користење, Трансформирање на вашиот изглед во секунди, обезбедува прилог двете безбеден и удобен за целодневно носење.Дали е тоа?s косата пунџа, ponytails, половина коса пунџа, од половина нагоре-не, плетенка, од страна на конска опашка. 【Без Доаѓање Лабава】Перика со еластична бенд е дише, мек, флексибилен и удобно, кој може да остане за долго време без доаѓање лабава.Слично на оригиналната боја на косата, тоа е погоден за дебели или тенки влакна и жени од сите возрасти. 【Натпревари Било Прилики】Носи инстант сексапил и стил на вашиот изглед, совршен за секојдневна употреба, датира, Денот на Вљубените и партии.Прекрасен косата додаток!Совршен натпревар за свадба, пратилки, роденден, или било кои други посебни прилики.Спецификација : Боја : Природна Црна/Темно кафеаво/Светло Кафеава/Светлина злато Димензии : Големина : 2.04"/2.36"/3"/3.34"(дијаметар) x 1.2"(дебелина)/5.3 cm/6cm/7.5 cm/8.5 cm x 3cm.Тежина : 10g / 15g / 30g /45g Материјал : Влакна Пакет : 4 PCS.

Карактеристики на стоката

Color:
Natural Black/Dark brown/Light Brown/Light gold
Size:
Size
Weight:
10g / 15g / 30g /45g
Material:
Fiber
Package:
4PCS

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36
Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,

[Издржливи Материјали] виткање складирање кошница е направен од 210 D обвивка, комплетна облека покриено

DEN 1948.80
Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на

DEN 384.00
Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината

Безбедност Материјал и Без Протекување : Нашата топла вода шише е направен од висококвалитет гума, кој е

DEN 368.88
4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 1101.60