• Неодамнешно
[1+2 Pack] Галакси Забелешка 20 Ултра за Приватност Екран Заштитник и на камерата Леќи на Камерата Заштитник, Нема Меурчиња 3D Целосна Покриеност 9H Цврстина Калено Стакл?

[1+2 Pack] Галакси Забелешка 20 Ултра за Приватност Екран Заштитник и на камерата Леќи на Камерата Заштитник,

Buyers rating:
DEN 871.20

Количина на стоки

【Посебна Забелешка : 】Пред инсталацијата, ве молиме да се сврти на допир чувствителност switch. ☀【За заштита на приватноста на】 : Galaxy Note 20 Ултра екран заштитник е видлива само на лице директно во предниот дел на екранот, така што на вашите лични и чувствителни информации се заштитени од штета од страна на непознати лица околу вас.Покрај тоа, потребно е да се соодветно да го прилагодите осветлувањето на екранот на телефонот за време на денот.☀【Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра】 : Оваа Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра анти-шпионски екран заштитник е дизајниран да биде компатибилен со повеќето ситуации, 2 парчиња на леќата филм се екстра подароци за да се спречи гребење на камерата леќи на камерата.Анти-нула, анти-нула, погоден за школка употреба.Со користење на овој анти-peeping екран заштитник, можете да го користите вашиот телефон повеќе безбедно.Пакетот содржи исклучителна монтажа додатоци и детални инструкции за инсталација, кои се лесно да се разбере.Верувам дека ова ќе те спаси многу инсталација време.Пакет Содржина : 1 X Галакси Забелешка 20 Ултра приватност калено стакло екран заштитник 2 X Галакси Забелешка 20 Ултра Леќа заштитник 1 X Инсталација Раководство Посебно упатство : Ако сакате подобро да го подобрат вашата приватност и anti-spyware искуство, ќе candecrease осветлувањето на екранот на вашиот телефон. ▶Кога скенирање некои тајни информации преку телефон, обично, вие не сакате другите да ја видат.Препорачливо е дека вашиот телефон случај не е премногу тесна, па како не, да го оставиме малку простор за калено стакло, инаку калено стакло ќе биде повеќе подложни на притисок на телефонот случај.Answer : ___________________________ Note : Заштитник е компатибилен со лицето признавање и лозинка за отклучување, но не поддржува проверка на отпечатоци отклучи.Со oleophobic слој дизајн, тоа е лесно да се избрише нечистотија и премачкување на екранот и чување на екранот чисти. ☀ 【9 H цврстина】 : Galaxy Note 20 Ултра за приватност екран заштитник, покривање стапка од 99%, 3 D криви работ заштита; направени од највисоко ниво на 9 H калено стакло, лесно да се спротивстави на дневна штета, можат ефикасно да се заштити вашиот Галаксија Белешка 20 Ултра Предмет на непотребни носат и солза.Карактеристики на производот Материјал : Калено glass The материјал на заштитна стакло може ефикасно да се спречи другите од душкање на вашите информации, и тоа исто така може да направи да го видите на екранот јасно.Пред инсталирање на Галакси Забелешка 20 Ултра стакло екран заштитник, ве молиме вклучете го "Допре Чувствителност" опција под "Поставувања" за да се обезбеди највисок чувствителност. ☀【Лесно да се инсталира】 : Ние секогаш сме во потрага за поедноставно и поефикасно инсталација метод, и ние сме чест за ова.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 1101.60
Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на

DEN 384.00
Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината

Безбедност Материјал и Без Протекување : Нашата топла вода шише е направен од висококвалитет гума, кој е

DEN 368.88
4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00
Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса

НЕ КУКИ ви се ПОТРЕБНИ : Дизајниран со вграден "Split Прстените" за лесно инсталирање и отстранување неколк

DEN 407.76
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36